Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'kancelaria':

1 · 2 · następna strona »
 • Adwokat Kraków »

  Z naszych usług prawnych skorzystać powinna każda osoba poszukująca wsparcia prawnego oraz porad prawnych na najwyższym poziomie. Zapewniamy takowe doradztwo z każdej dziedziny prawa. Pomoc prawna oferowana przez naszych pracowników zawsze jest fachowa i rzetelna. Sięgnij po nasze porady prawne i pozbądź się swoich problemów!

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma Windykacyjna ? Windykacja, Windykacja Należności, długów, Wierzytelnośc »

  Mediare jako ogólnopolska Firma Windykacyjna ściągająca wierzytelności ma do zaoferowania swoim klientom usługę odzyskiwania należności w ramach trzech podstawowych etapów. Pierwszy z nich to Windykacja, która prowadzona jest w postępowaniu polubownym, polega ona przede wszystkim na zebraniu informacji o dłużniku oraz środowisku jego funkcjonowania, a także o jego sytuacji majątkowej. Kolejnym podejmowanym krokiem jest nawiązania bezpośredniego kontaktu z dłużnikiem w miejscu jego przebywania przez wyspecjalizowanego w negocjacjach windykatora terenowego.
  Warto wspomnieć, iż zespół ludzi, pracujący dla Mediare to ludzie o różnorodnych kwalifikacjach i umiejętnościach, przygotowanych pod względem teoretycznym jak i praktycznym do prowadzenia procesu jakim jest windykacja należności.
  Kolejnym krokiem, w przypadku nie uzyskania optymalnych efektów windykacji polubownej jest skierowanie sprawy na drogę postępowania sądowego. Na tym etapie naszych klientów przed sądem reprezentuje radca prawny. Następnie sprawa kierowana jest na drogę postępowania egzekucyjnego, gdzie zajmuje się nią Komornik, działa na podstawie przekazanych mu informacji pozyskanych na etapie polubownym .
  Każdy etap ma swoją specyfikę i rządzi się swoimi prawami w związku z tym każdy z powyższych etapów prowadzony jest przez profesjonalistów w swoich dziedzinach. Windykacja, którą oferuje Firma windykacyjna Mediare jest to proces bezpieczny i gwarantujący nieponoszenie dodatkowych kosztów obsługi dochodzenia wierzytelności, gdyż to obciążenie jest przeniesione na firmę windykacyjną Mediare. Należności w stosunku do Mediare jest regulowane po wyegzekwowaniu należności od dłużnika.

  Data dodania: 07 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Korzystając ze wsparcia kancelarii prawniczej zyskujemy poczucie pewności. W obecności rejenta poświadczymy lub sporządzimy wszelkie umowy, również te cywilne, odnoszące się do najmu bądź zbycia lokalu mieszkalnego, sprzedaży pojazdu czy też użyczenia sprzętu koledze. Jeżeli prowadzimy firmę, współpraca z biurem notarialnym jest powszedniością. Instytucje i osoby fizyczne winny mieć na względzie, że kancelaria może odpowiednio ochraniać i przechowywać ważne dla Klienta dokumenty. Odpłatności za czynności notarialne są ustalane indywidualnie, z każdym interesantem osobno w zależności od rodzaju i komplikacji sytuacji. Wsparcia prawnego zawsze udzielamy gratisowo. Zapraszamy.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  Tymczasem stale z pomocy adwokata korzysta niespełna 19% obywateli RP. Często do kancelarii adwokackiej trafiają zbyt późno, kiedy sprawa jest zaawansowana i zakres możliwej pomocy prawnej jest już niewielki. Do podstawowych przyczyn takiego stanu rzeczy należy niska świadomość prawna, a także mit o bardzo wysokich cenach usług prawnych. Poziom i koszty obsługi prawnej skutecznie burzą ten mit, zwłaszcza w zestawieniu z korzyściami jakie daje zapewnienie sobie poczucia bezpieczeństwa prawnego. Dlatego w sytuacjach problematycznych właściwe wydaje się powierzenie prowadzenia spraw profesjonalnym prawnikom lub uzyskanie koniecznej wiedzy choćby korzystając z porad prawnych. Adwokat świadczy pełen zakres usług prawnych, w tym także reprezentuje klientów w sądach.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wezwanie do zapłaty - Online-Kancelaria.pl »

  Strona poświęcona tematyce wezwania do zapłaty faktury. W naszym serwisie znajdziesz bezpłatne wzór wezwania do zapłaty faktury.

  Na stronie pobierzesz za nieodpłatnie wzory wezwań do zapłaty. Dowiesz się jak dochodzić swojej należności przed sądem. Zrealizujesz prawidłowo i profesjonalnie przedsądowo wezwanie do zapłaty. Wezwanie do zapłaty to najprostsza forma skutecznego dochodzenia należności. Odzyskaj swoje pieniądze. W portalu znajdziesz także ciekawe artykuły. Znajdziesz przydatne informacje jak: napisać wezwanie do zapłaty, poprawnie nadać wezwanie do zapłat faktury, skapitalizować odsetki. Poznasz najpopularniejsze błędy popełniane przez wierzycieli, ale przede wszystkim znajdziesz skuteczne i merytoryczne wzory pism, przydatne do odzyskania długu. U

  Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z Wrocławia. Reprezentujemy klientów na terenie całego kraju. Od naszej Kancelarii uzyskają Państwo pomoc w sprawie: niewypłaconego wynagrodzenia, niezapłaconej faktury, odprawy, braku płatności z weksla, nierzetelnie wykonanej usługi, bezumownego korzystania z nieruchomości, różnego typu odszkodowań, ubezpieczeń, niezrealizowanej umowy, niezapłaconego czynszu, nierozliczonego zachowku. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na szybkie i sprawne odzyskanie należności. Każdemu Klientowi zapewniamy indywidualne podejście i wnikliwą analizę problemu.

  Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą windykacyjno-odszkodowawcza która oferuje szeroką gamę usług mających na celu dochodzenie należności. Zlecenia realizowane są dynamicznie i skutecznie. Wpływają na to duże umiejętności organizacyjne oraz dobre przygotowanie merytoryczne pracowników. Jesteśmy zawsze rzetelni w stosunku do naszych Klientów. Gwarantujemy profesjonalne usługi oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat odszkodowania Warszawa »

  Pomoc prawna nie przydaje się jedynie wtedy, kiedy chcemy bronić swoich racji na sali sądowej. Równie często adwokat warszawa mokotów reprezentuje interesy klientów, którzy nie prowadzą żadnych sporów i konfliktów. Prawnicy mogą zająć się sporządzaniem umów, które będą dostosowane do potrzeb klienta oraz pomóc w procesie rejestracji spółek, który to rządzi się dość skomplikowanym mechanizmem działania. Dziś prawie każde, szanujące się przedsiębiorstwo pozostaje w kontakcie z zaufanym prawnikiem. Równie często zdarza się, że zatrudniają ich na etat w swojej firmie, aby zawsze móc liczyć na bezproblemowy kontakt. Prywatni Klienci także powinni znaleźć zaufanego pełnomocnika. Zapraszamy do zapoznania się z treścią strony, na której znajdziecie szereg zróżnicowanych usług zamieszczonych w ofercie.

  Data dodania: 08 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Zapraszamy do naszej kancelarii mieszczącej się w śródmieściu Szczecina. Nasz team to zawodowcy, osoby wprawne i należycie wykształcone, by skutecznie wesprzeć Państwa własną wiedzą w prawnych zagadnieniach. W naszej kancelarii wytrawni prawnicy udzielą Państwu niezbędnych podpowiedzi na temat wymaganych dokumentów, opłat prawnych czy terminów czynności. Oczywiście nasze podpowiedzi prawne uzyskane od notariusza względnie pracowników kancelarii są darmowe, natomiast za czynności notarialne bierzemy opłaty ? są one uzgadniane indywidualnie z uwzględnieniem przepisów Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości. Zachęcamy do uprzedniego kontaktu telefonicznego by ustrzec się sytuacji, gdy brak jest poniektórych dokumentów czy też rozporządzają Państwo tylko odbitkami - przypominamy, że potrzebne w czasie czynności notarialnych dokumenty należy przedstawiać w oryginale. Nieodzowny jest także dowód osobisty względnie inny dokument potwierdzający Państwa tożsamość. Zapraszamy!

  Data dodania: 22 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kraków »

  Jeżeli zależy tobie na odzyskaniu spadku po mamie ? trzeba dowiedzieć się na ten temat więcej wiadomości zaglądając do naszej przyszykowanej strony online. Kancelaria notarialna Kraków to strzał w dziesiątkę dla tych wszystkich którzy poszukują pomocy przy spadku lub także wielu różnych sprawach. Taki notariusz Kraków gwarantuje wam również różne oferty którymi jest dziedziczenie Kraków. Działa on także w miejscowości Bronowice lub też Krowodrza. Nie zwlekaj więc tylko odwiedź jego stronę i zapoznaj się z propozycjami!

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Zapraszamy do naszej siedziby i do zastosowania profesjonalnych usług prawnych. Podpowiemy Państwu jak poruszać się po często zawiłym świecie prawnych kruczków. W naszym biurze doświadczeni i kompetentni prawnicy udzielą Państwu wszelkich danych dotyczących koniecznych zaświadczeń, podatków i opłat prawnych czy terminów czynności. Możemy właściwie zabezpieczyć i przechowywać kluczowe dla Państwa dokumenty. Jeżeli zachodzić będzie taka konieczność, to sporządzimy bądź potwierdzimy następujące dokumenty: dziedziczenia, wtórniki, wypisy i wyciągi, akty notarialne i te potwierdzające sprzedaż lub zakup nieruchomości oraz pozostałych dóbr materialnych. Zapraszamy więc uprzejmie do naszej kancelarii prawnej ? u nas porady nic nie kosztują, a mogą w istotny sposób wspomóc albo ukierunkować odpowiednio bieg sprawy.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka w Krakowie »

  Poszukując kancelarii prawnej warto skorzystać z naszej propozycji, która jest godna polecenia. Dlaczego? Albowiem sprawny adwokat to kanwa pożądanego zakończenia, z punktu widzenia naszych interesów, sprawy. A nieraz nawet człowiek nie zdaje sobie sprawy, jak mnóstwo w życiu jest spraw np. rozwód, wypadek, sprawy spadkowe bądź majątkowe itp., które będą wiązać się koniecznością poproszenia o pomoc adwokata. Nasze usługi obejmują konsultacje prawne, pisanie pozwów, jak także reprezentowanie interesanta w sądzie, jeśli wyrazi on taką wolę albo tego wymagają warunki. Można znaleźć nas po wielu popularnych frazach typu prawnik kraków oraz analogicznych. Warto skorzystać z naszej oferty i być pewnym, że sprawy zostaną uregulowane skutecznie, a nasz klient będzie mógł spać spokojnie. Po prostu dobrze jest mieć adwokata, który zajmie się takimi sprawami.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Przy różnych życiowych problemach wyjątkowo często zdarza się nam korzystać z porady adwokata. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się na publikacjami naszych adwokatów, którzy niejednokrotnie udzielają się i wypowiadają na łamach prasy. Wybór odpowiedniego adwokata to zawsze trudna sprawa dlatego warto bliżej się zapoznać. W dzisiejszym chaotycznym świecie, zgłoszenie się do radcy prawnego jest bardzo dobrym posunięciem, ponieważ taka profesjonalna osoba może idealnie poprowadzić naszą sprawą jak również może dostarczyć nam ewidentnie skutecznych rad prawnych. Nasza kancelaria prawnicza pomaga każdemu, kto chce takiej pomocy prawnej. Wykonujemy również prawną obsługę przedsiębiorstw, w bardzo profesjonalny sposób prowadzimy wszystkie sprawy. Mamy wieloletnie doświadczenie, co pozwala nam prowadzić zadania na wysokim poziomie i z dobrym skutkiem.

  Data dodania: 03 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Zorientowana na obsługę klienta indywidualnego jak również firm i instytucji kancelaria prawnicza we Wrocławiu. Oferująca dokładną analizę zgromadzonych materiałów w sprawie i indywidualnej sytuacji klienta w świetle aktualnych przepisów prawa. Prawnik zapewnia kompleksowe wsparcie merytoryczne w zakresie formalności, dokumentów i aktów prawnych oraz wysoką specjalizację w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie gospodarczym oraz prawie karnym. Niezwłoczność działania, dbałość o precyzję i poprawność udzielonych porad, elastyczność, efektywność i osobiste zaangażowanie rozpatrywanej sprawie. Kompleksowa obsługa prawna w zakresie redagowania dokumentów i zawierania umów oraz profesjonalna reprezentacja sądowa i administracyjna.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Poznań Obsługa prawna Niemcy antywindykacja »

  Legal Adviser Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu jest multi kancelarią prawną specjalizującą się obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w szczególności spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółek jawnych. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy prawnik Warszawa »

  Świadczymy usługi w innych językach takich jak angielski czy niemiecki, naszymi klientami są osoby prywatne oraz interesanci korporacyjni i spółki tak więc nie jest dla nas problemem status klienta.Wesprzemy Cię w prawie energrtycznym, gospodarczym, w ustawie stanów prawnych nieruchomości, w pozyskaniu koncesji na produkowanie energii i w trakcie konfliktów kolegialnych.

  Data dodania: 18 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwoka Tychy »

  Wyszukujesz na Śląsku odpowiedniej kancelarii adwokackiej, jaka specjalizuje się w prawie cywilnym, skarbowym, administracyjnym albo karnym? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie bogatej oferty, jaka została stworzona przez podmiot, do którego należy poniższa strona internetowa. Dlaczego powinieneś się zdecydować oczywiście na usługi tej kancelarii? Powodów jest dużo, jednakże to, co najważniejsze, to bezspornie bogate doświadczenie, szeroka wiedza jak również liczne sukcesy na koncie. Jeżeli chcesz dołączyć do licznego grona zaspokojonych Klientów kancelarii, już dzisiaj zdecyduj się na bezpośredni kontakt. Wyszukujesz na Śląsku właściwej kancelarii adwokackiej, która specjalizuje się w prawie cywilnym, skarbowym, administracyjnym albo karnym? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie bogatej propozycji, która została stworzona przez podmiot, do jakiego należy poniższa strona internetowa. Czemu powinieneś się zdecydować naturalnie na usługi tej kancelarii? Powodów jest dużo, jednak to, co najistotniejsze, to bezsprzecznie bogate doświadczenie, szeroka wiedza oraz liczne sukcesy na koncie. Jeśli chcesz dołączyć do licznego grona zadowolonych Klientów kancelarii, aktualnie dzisiaj zdecyduj się na bezpośredni kontakt. Szukasz na Śląsku odpowiedniej kancelarii adwokackiej, jaka specjalizuje się w prawie cywilnym, skarbowym, administracyjnym czy też karnym? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie obfitej propozycji, jaka została stworzona przez podmiot, do którego należy poniższa witryna internetowa. Czemu powinieneś się zdecydować właśnie na usługi tej kancelarii? Powodów jest wiele, jednak to, co najważniejsze, to bezspornie bogate doświadczenie, szeroka wiedza jak również liczne sukcesy na koncie. Jeśli chcesz dołączyć do licznego grona zaspokojonych Klientów kancelarii, aktualnie dzisiaj zdecyduj się na bezpośredni kontakt.

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Kancelaria oferuje kompleksową obsługę zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Windykacja wierzytelności, kancelaria świadczy usługi w zakresie egzekucji należności. Doradzamy w sprawach spadkowych. Sporządzamy i negocjujemy umowy, np. Umowy najmu, umowy pożyczki, umowy o dzieło. Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.
  Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
  Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość.
  Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 27 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dobry prawnik Warszawa »

  Jeśli pragniesz skorzystać z usług takich, jak doradztwo prawne, to co jesteś gotów zrobić, by znaleźć porządnego prawnika? Pewnie jak większość osób skorzystasz z dobrodziejstwa współczesnych czasów i wyszukasz w wyszukiwarkę "kancelaria prawnicza Warszawa". To podejście zdecydowanie jest najprostsze i najszybsze, jednakże czy aby bezsprzecznie? Ilość rezultatów będzie prawdopodobnie ogromna, lecz nie daj się zwariować. Należałoby spojrzeć na referencje takiego adwokata, poszukać danych o nim czy też poprosić znajomego o wsparcie. Znajomi są rzetelnym rozwiązaniem, jeżeli wiesz, że możesz im zaufać w tej kwestii i tym bardziej kiedy szukasz czegoś specjalistycznego jak na przykład prawnik e-commerce.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Łódź »

  W Łodzi znajduje się kancelaria prawna, którą od 2007 roku prowadzi Anna Janicka.
  Specjalizując się w sprawach o odszkodowania za błędy lekarskie, Pani adwokat zarządza nią z ciągłymi sukcesami.
  Zajmuje się ona również sprawami rodzinnymi, cywilnymi, karnymi, spadkowymi i opiekuńczymi.
  Kancelaria adwokacka zwraca swoje usługi ku osobom prywatnych, firmom czy też różnym instytucjom.
  Zgłaszający się klient traktowany jest z troskliwym podejściem, starannością i celem doprowadzenia sprawy do szczęśliwego końca.
  Prawnik Janicka reprezentuje poszkodowanych ludzi przed organami państwowymi, urzędami i sądami a także prowadzi mediacje i negocjacje.
  Pani adwokat ma duże doświadczenie zawodowe i mocną pozycję w środowisku adwokackim więc celnie doradzi możliwe rozwiązania i prawidłowe metody postępowania w sprawach o alimenty czy rozwody.
  Kancelaria odszkodowawcza Anny Janickiej znajduje się na ul. Piotrkowskiej, w mieście Łódź.
  Doradztwo z Łodzi dba o szczegóły prawne i proponuje niskie ceny za świadczone usługi.
  Oferta i cennik na witrynie www kancelarii.

  Data dodania: 03 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • prawnik Łódź »

  Chcesz skorzystać z porady najlepszego adwokata? Kancelaria Adwokacka Libero mieszcząca się w Łodzi służy swoim klientom radą i pomocą. Głównym celem naszej kancelarii, która prowadzona jest przez prawnika Krzysztofa Żelechowskiego, jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie ze szczególną dbałością o interesy klienta. Zajmujemy się reprezentowaniem naszych klientów przed sądami, organami administracyjnymi i organami ścigania. Dzięki zrozumieniu oczekiwań naszych klientów, uczestniczymy też w negocjacjach. Nasza kancelaria współdziała z notariuszem, rzecznikiem patentowym i doradcą podatkowym. Pozwala to świadczyć kompleksową obsługę prawną naszym zleceniodawcom. Dużą naszą zaletą jest to, że jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całej Polski. Udzielamy porad prawnych też drogą elektroniczną po uprzedniej wpłacie niskiej kwoty. Kancelaria adwokacka świadczy szeroki wachlarz usług dotyczący klientów indywidualnych, odszkodowań, obsługi firm oraz spraw karnych. Do zakresu spraw dla klientów indywidualnych zalicza się: sprawy rodzinne, cywilne, prawo pracy i prawo administracyjne. Nie jest to jednak katalog zamknięty, gdyż jak wiadomo życie pisze różne scenariusze. Prawnik posiada również duże doświadczenie w zakresie spraw odszkodowawczych, dlatego też doskonale potrafi reprezentować swoich klientów w sprawach za zadośćuczynienie za poniesioną krzywdę, odszkodowania czy też rentę. Nasz adwokat specjalizuje się również w prawie spółek handlowych, natomiast sprawami gospodarczymi zajmuje się od bardzo dawna. W zakres spraw wchodzą: sprawy nakazowe, upominawcze oraz w przedmiocie postępowania upadłościowego i naprawczego. Kancelaria adwokacka występuje też w obronie praw swoich klientów w postępowaniu przygotowawczym i w postępowaniu karnym sądowym; oskarżyciela prywatnego, powoda cywilnego i oskarżyciela posiłkowego, a także w postępowaniu karno-skarbowym. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a my gwarantujemy zadowolenie naszego klienta!

  Data dodania: 23 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Koszalin »

  W naszej kancelarii doświadczeni i wykwalifikowani prawnicy udzielą Państwu wszelkich danych odnoszących się do wymaganych dokumentów, podatków i opłat sądowych czy terminów spraw. O ile zachodzić będzie taka konieczność, to sporządzimy bądź potwierdzimy następujące dokumenty: spadkowe, duplikaty, wypisy i wyciągi, akty notarialne i te weryfikujące cesję lub nabycie domu lub mieszkania i pozostałych dóbr materialnych. Możemy też starannie zabezpieczać i przechowywać kluczowe dokumenty Klienta. Rekomendowany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny by ustrzec się sytuacji, gdy brak jest pewnych dokumentów - przypominamy, że wymagane w czasie czynności rejenckich dokumenty należy przedkładać w oryginale. Nieodzowny jest również dowód osobisty względnie inny dokument potwierdzający Państwa tożsamość. Zapraszamy do naszej kancelarii w Koszalinie - tu pozyskają Państwo efektywną pomoc.

  Data dodania: 22 09 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »