Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'kancelaria':

« poprzednia strona · 2
 • Kancelaria prawna - Warszawa »

  Często współpraca z prawnikiem kojarzyła nam się przede wszystkim z przypadkami osób będących na bakier z kodeksem karnym.Obecnie oferta najbardziej znanych kancelarii adwokackich obejmuje jednak również prawo administracyjne, spadkowe, kodeks pracy, a oprócz tego zagadnienia powiązane z przepisami kodeksu rodzinnego. Sam radca prawny nie współpracuje prócz tego tylko z klientami indywidualnymi. Do kancelarii adwokackich zgłaszają się również mniejsze i większe firmy prowadzące tak działalność produkcyjną, jak i usługową. Radcy prawni Warszawa - renomowana marka.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria D2D GROUP »

  D2D GROUP to kancelaria prawno-finansowa specjalizująca się w upadłości konsumenckiej oraz sprzedaży spółek. Działamy na terenie całej Polski, działając z najlepszymi adwokatami oraz radcami prawnymi. Nasi pracownicy mają duże doświadczenie w postępowaniu cywilnym oraz karnym, przed Urzędami Administracji Państwowej, Organami Egzekucyjnymi i innymi instytucjami. Nasze biuro prawnicze charakteryzuje się wieloaspektowym spektrum pracy zarówno dla klientów jednostkowych, jak i firm. Świadczymy usługi prawne, w których mieszczą się takie elementy jak: postępowanie naprawcze, odszkodowania, obrót udziałami spółek, windykacja, itd. Ręczymy rzetelne wykonywanie zlecenia, fachową poradę i pomoc w rozwiązaniu sprawy na każdym etapie postępowania. Prowadzimy również porady prawne online, jak i na miejscu w biurze. Dbamy o wysoką jakość naszych usług, dlatego w specjalnych sytuacjach możliwy jest przyjazd naszego eksperta do klienta.

  Data dodania: 20 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Biuro podatkowe Kbram »

  Na pewno masz świadomość, iż Warszawa to miasto gdzie znajduje się wiele biur świadcząca usługi księgowe? Ale czy obecnie znalazłeś biuro księgowe które fachowo będzie zarządzać finansami Twojej firmy i zadba o punktualne wypełnianie formalności podatkowych? Zaręczamy że nasze biuro księgowe nienagannie realizuje wszystkie usługi odnośnie finansów naszych klientów. Już wiele lat działamy mimo ogromnej konkurencji, a liczba klientów sukcesywnie wzrasta z czego pokażna suma to firmy które otrzymali informacje o naszej profesjonalności od aktualnych klientów. Nie marnuj czasu tylko jeszcze dziś sprawdź witrynę www pod którą znajduje się nasze biuro rachunkowe ? Tam są wszystkie kluczowe informacje dotyczące naszych usług które realizujemy po bardzo przystępnej kwocie. Głównym regionem naszych możliwości jest stolica a także poboczne miejscowości bowiem kontakt z klientami jest dla nas bardzo istotny.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hoffmann »

  Ukształtowana przez doświadczonego mecenasa Piotra Hofmanna kancelaria jurydyczna z Warszawy zachęca wszystkie firmy do przydatnej kooperacji z nami. Nasza sprawdzona prawnicza kancelaria obsługuje wszelakich klientów pojedynczych podobnie jak wszelkie przedsiębiorstwa. Biuro adwokatów ?Hofman i Wspólnicy? posiada u siebie tylko i wyłącznie wielce doświadczonych i pomysłowych mecenasów, którzy bardzo chętnie dopomogą Państwu w każdej sprawie prawniczej. Zatrudnieni u nas adwokaci obrotnie udzielają rad zarządcom a także zatrudniającym ich firmom, w rozprawach sądowych, zarówno karnych oraz cywilnych. Gremium adwokackie stołecznego biura prawnego Hoffmann i Wspólnicy złożone jest z prawników, którzy to okazują wielką ciekawość prawniczą i ciągle podchodzą z wielkim animuszem do pełnionej roboty.

  Data dodania: 12 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  W naszej kancelarii adwokackiej Michał Olechnowicz, która mieści się przy ulicy Jagielońskiej 11/4 w Szczecinie zatrudniamy wyłącznie dobrze wykształconych, wysoko wykwalifikowanych, a co najważniejsze doświadczonych prawników. Dzięki czemu możemy zagwarantować wszystkim naszym klientom najwyższą jakość naszych usług. Zajmujemy się prowadzeniem spraw związanych przede wszystkim z prawem: karnym, gospodarczym oraz rodzinnym. Zajmujemy się też funduszami unijnymi między innymi pomagamy w opiniowaniu umów, EPU - Elektroniczne Postępowanie Upominawcze oraz zamówieniami publicznymi, a dokładniej opiniowaniem i występowaniem w postępowaniach. Posiadamy duże doświadczenie aby prowadzić starannie usługi w naszej kancelarii na najwyższym poziomie zadowalających wymagających klientów. We wszystkich naszych działaniach kierujemy się efektywnością, satysfakcją naszych klientów co jest dla nas priorytetem. Zapewniamy solidną oraz rzetelną reprezentację. By dowiedzieć się o nas dużo więcej, zapoznać ze szczegółami naszej kompleksowej oferty wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!

  Data dodania: 23 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Łódź »

  W Łodzi znajduje się kancelaria prawna, którą od 2007 roku prowadzi Anna Janicka.
  Specjalizując się w sprawach o odszkodowania za błędy lekarskie, Pani adwokat zarządza nią z ciągłymi sukcesami.
  Zajmuje się ona również sprawami rodzinnymi, cywilnymi, karnymi, spadkowymi i opiekuńczymi.
  Kancelaria adwokacka zwraca swoje usługi ku osobom prywatnych, firmom czy też różnym instytucjom.
  Zgłaszający się klient traktowany jest z troskliwym podejściem, starannością i celem doprowadzenia sprawy do szczęśliwego końca.
  Prawnik Janicka reprezentuje poszkodowanych ludzi przed organami państwowymi, urzędami i sądami a także prowadzi mediacje i negocjacje.
  Pani adwokat ma duże doświadczenie zawodowe i mocną pozycję w środowisku adwokackim więc celnie doradzi możliwe rozwiązania i prawidłowe metody postępowania w sprawach o alimenty czy rozwody.
  Kancelaria odszkodowawcza Anny Janickiej znajduje się na ul. Piotrkowskiej, w mieście Łódź.
  Doradztwo z Łodzi dba o szczegóły prawne i proponuje niskie ceny za świadczone usługi.
  Oferta i cennik na witrynie www kancelarii.

  Data dodania: 03 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Online Kancelaria - Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Pęciak »

  Reprezentujemy klientów na terenie całego kraju. Od naszej Kancelarii uzyskają Państwo pomoc w sprawie: niewypłaconego wynagrodzenia, różnego typu odszkodowań, niezapłaconego czynszu, odprawy, braku płatności z weksla, nierozliczonego zachowku, niezapłaconej faktury, nierzetelnie wykonanej usługi, ubezpieczeń, bezumownego korzystania z nieruchomości, niezrealizowanej umowy. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na szybkie i sprawne odzyskanie należności. Dochodzimy należności szybko i sprawne.

  Każdemu Klientowi zapewniamy indywidualne podejście i wnikliwą analizę problemu, z którym się do nas zwrócił. Ze względu na charakter powierzanych nam spraw ważne jest dla nas, aby pomoc udzielona Klientowi miała charakter kompleksowy, z jednoczesnym uwzględnieniem trafności i terminowości działania. Gwarantujemy profesjonalne usługi oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

  Zajmujemy się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych zarówno w formie stałej obsługi prawnej, jak również w formie pełnomocnictw w sprawach indywidualnych. W naszych działaniach zawsze mamy wzgląd na dobro naszego Klienta, oferujemy obsługę prawną dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów w zakresie kompleksowej obsługi prawnej osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa spółek, prawa kontraktów, prawa pracy. Dzięki doświadczeniu i specjalizacji naszych współpracowników w poszczególnych dziedzinach prawa, nasi Klienci zawsze mogą liczyć na profesjonalną jakość usług naszej kancelarii. Osobom fizycznym oferujemy pomoc prawną w zakresie spraw spadkowych (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek) i majątkowych. W naszych działaniach zawsze mamy wzgląd na dobro naszego Klienta. Naszym celem zawsze jest udzielenie rzetelnej i kompetentnej pomocy prawnej.

  Poradź się specjalistów.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania powypadkowe Kraków, odszkodowania za wypadki »

  Główną specjalizacją Kancelarii Effect jest dochodzenie odszkodowań powypadkowych z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań za szkody osobowe (uszczerbek na zdrowiu) i rzeczowe, poniesione we wszelkich wypadkach samochodowych. Każda osoba poszkodowana w takim wypadku (kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta), która zarazem nie jest jego wyłącznym sprawcą, ma bowiem prawo do uzyskania stosownego zadośćuczynienia za doznaną krzywdę oraz odszkodowania za poniesione straty. Wysokość odszkodowania i zadośćuczynienia po wypadku zależy przede wszystkim od odniesionych przez poszkodowanego obrażeń, wpływu wypadku na jego życie i poniesionych kosztów.
  Kancelaria Effect skutecznie prowadzi również sprawy z zakresu wypadków w pracy, wypadków rolniczych, upadków na chodniku lub w sklepie oraz błędów medycznych i błędów w sztuce lekarskiej

  Data dodania: 22 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin »

  Kancelaria adwokacka Knieć & Knieć jest ukierunkowana na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych.
  Tworzą ją adwokat Anna Wypych Knieć oraz adwokat Jarosław Knieć we współpracy z innymi prawnikami w tym radcami prawnymi i aplikantami. Kancelaria posiada stałe oddziały w Lublinie i w Warszawie, obsługuje jednakże Klientów z całego kraju.
  Kancelaria na stałe współpracuje z notariuszem, rzecznikiem patentowym i wykwalifikowanymi rzeczoznawcami majątkowymi.
  Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców i osoby fizyczne.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Szczecin »

  Aktualnie nieustannie zdarza się nam korzystać z pomocy prawnika, radca prawny szczecin niejednokrotnie jest bardzo przydatny przy przebiegu wielu spraw. Jeśli jest jakikolwiek problem prawny nie trzeba czekać z porada prawną. Nasza firma prawnicza oferuje skuteczne usługi prawne, które zdecydowanie zakończą się sukcesem. Od wielu lat pomagamy przedsiębiorstwom jak i osobom indywidualnym w różnego pokroju sprawach, gdzie porada prawnika jest niezbędna. Z naszą ofertą można zaznajomić się na stronie internetowej.Bardzo często dobór kancelarii jest przypadkowy, nieprzemyślany, aj jednak radzę, aby przynajmniej minimalnie zapoznać się z prawnikiem, z którym zamierzamy podjąć współpracę. Zachęcam do zapoznania się z moją działalnością, oraz zakresem świadczonych usług zapraszam na stronę internetową kancelarii.

  Data dodania: 25 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela - Online-Kancelaria.pl »

  Strona opisująca tematykę odwołania od decyzji ubezpieczyciela. W naszym serwisie znajdziesz profesjonalne wzory odwołań od decyzji zakładu ubezpieczeń. Wzór można pobrać w pliku: pdf, docx, doc, rtf. Dodatkowo jako jedyni na naszej stronie dajemy możliwość, nieodpłatnego wygenerowania odwołania od decyzji.

  Na naszym blogu znajdziesz także ciekawe wpisy o tym jak dochodzić: renty, odszkodowania, zadośćuczynienia. Znajdziesz przydatne informacje jak: zgłosić szkodę, prowadzić postępowanie likwidacyjne, negocjować. Znajdziesz najpopularniejsze argumenty odmowne towarzystw ubezpieczeń, ale przede wszystkim znajdziesz profesjonalne i merytoryczne wzory pism, przydatne do uzyskania wysokiego odszkodowania. Udostępniamy wzory odwołań od decyzji największych zakładów ubezpieczeniowych takich jak: PZU, Warta, Interrisk, Link4, Generali, Ergo Hestia, Uniqa, Proama. Napisz skuteczne odwołanie od decyzji ubezpieczyciela.

  Przykładowe świadczenia jakie realizujemy to: a także wszelkiego rodzaju zadośćuczynienia i renty odszkodowawcze, odszkodowanie na wypadek śmierci lub za uszczerbek na zdrowiu, odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, wypadek w pracy. Z naszej oferty mogą skorzystać: kierowcy samochodów, pasażerowie, rowerzyści, motocykliści, piesi. Bogate doświadczenie pozwoliło oprzeć się na skutecznym modelu uzyskiwania wysokiego odszkodowania za wypadek drogowy czy wypadek przy pracy. Uzyskujemy dla naszych klientów wysokie odszkodowania. Zapewniamy pomoc i obsługę prawną zarówno na etapie negocjacji z ubezpieczycielem jak i w postępowaniu przed sądem. Zajmujemy się pomocą poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, oferujemy darmową analizę sprawy. Prowadzenie postępowania likwidacyjnego a także skuteczną reprezentację w Sądzie. Mamy wieloletnie doświadczenie związane z prowadzeniem spraw o zadośćuczynienie i odszkodowanie. Nie pobieramy opłat wstępnych, nasze prowizje należą do najniższych na rynku i są pobierane po uzyskaniu odszkodowania.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy sp.k. »

  Wsparcie profesjonalistów z zakresu prawa dotyczącego nieruchomości zawsze ułatwia realizację wszelkich transakcji i spraw związanych z ich obrotem. Jeśli zatem szukasz wsparcia podczas sprzedaży lub zakupu nowego domu, zajrzyj do oferty, jaką przygotowała Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy. Jest to firma prawna z Poznania, do której biura możesz udać się również, gdy interesuje Cię wsparcie z zakresu spółek oraz związanych z nimi transakcji i działań. Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy od kilku lat specjalizuje się właśnie w tych dwóch dziedzinach, każdego dnia doradzając swoim klientom zarówno podczas zakładania, zamykania lub zmian formy prawnej spółek, podczas wszelkich zmian dotyczących wspólników, jak i podczas ich sprzedaży. Wejdź już dziś na stronę internetową www. norekwspolnicy. pl i zapoznaj się z ofertą kancelarii!

  Data dodania: 12 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie długów »

  Kancelaria Prawna Pactum jako zespół doświadczonych prawników i radców prawnych, zajmuje się profesjonalnym i skutecznym dochodzeniem roszczeń finansowych. Dzięki współpracy z kancelarią nasi Klienci otrzymają konieczne wsparcie merytoryczne niezbędne w procesie odzyskiwania długów.

  Spektrum działań kancelarii stanowi zarówno prewencja w zakresie konieczności późniejszego odzyskiwania długów, optymalizacja procesu windykacji wewnętrznej Klienta jak i obsługa wierzytelności w postaci windykacji "miękkiej", postępowania Sądowego oraz współpracy z komornikiem w prowadzonej egzekucji.

  W pierwszej kolejności pomagamy naszym Klientom w organizowaniu wewnętrznych procedur postępowań, szkoleń dla pracowników, oraz udostępniamy wiedzę merytoryczną Kancelarii dla osób obsługujących procesy odzyskiwania długów w Państwa firmie.

  Data dodania: 22 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radców prawnych »

  Jeśli potrzebują Państwo pomocy prawnej, mają problem własną firmę, która potrzebuje specjalisty od zajmowania się spółkami, lub księgowością, to Kancelaria Prawna KWW Łódź jest idealnym rozwiązaniem. Doświadczeni radcy prawni, oferta skierowana zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców. Obszar działalności kancelarii obejmuje audyt prawny, doradztwo ubezpieczeniowe, obsługę prawną przedsiębiorstw, tworzenie i przekształcanie spółek, a także wiele innych. Z KWW współpracowało wielu klientów. Do każdego podchodzono indywidualnie, by jak najlepiej pomóc przy danym problemie. Niezależnie czy chodzi o sprawy rozwodowe, niejasności związane z zachowkiem, czy tworzenie lub przejęcie spółki, nasi radcy prawni są gotowi państwu pomóc. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
  Jeśli potrzebują Państwo pomocy prawnej, mają problem własną firmę, która potrzebuje specjalisty od zajmowania się spółkami, lub księgowością, to Kancelaria Prawna KWW Łódź jest idealnym rozwiązaniem. Doświadczeni radcy prawni, oferta skierowana zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców.

  Data dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH LIPIŃSKI & WALCZAK S.C. »

  Kancelaria Adwokacko-Radcowska Anczewska i Puńko to firma prawnicza działająca na wrocławskim rynku od roku 2012. Wtedy to doświadczona adwokat Ewa Anczewska połączyła swoje siły z radcą prawnym Kamilą Puńko tworząc biuro oferujące wsparcie prawne zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. W miejscu tym wsparcie prawne mogą znaleźć osoby, które stanęły przed trudną decyzją wzięcia rozwodu, osoby, które pragną mieć więcej kontaktu ze swoim dzieckiem, mieszkającym z drugim rodzicem, a nawet ci, którzy pragną starać się o odroczenie kary pozbawienia wolności. Odwiedź stronę www. kancelariaea. pl, aby dowiedzieć się więcej, zapoznać się z pełną ofertą usług proponowanych przez kancelarią, a także jeśli skontaktować się z firmą za pośrednictwem wygodnego formularza. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 25 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Śliwowski Nowak Adwokaci spółka partnerska »

  Kancelaria Śliwowski i Nowak Adwokaci jest sprawdzoną firmą prawniczą zlokalizowaną w Sosnowcu. To miejsce cenione przez klientów, prowadzone przez dwóch niezwykle doświadczonych prawników. Kancelaria ta zajmuje się rozmaitymi sprawami natury prawnej oraz oferuje pomoc zarówno firmom, jak i prywatnym osobom. Zapraszamy na stronę internetową w celu zdobycia dodatkowych informacji i rozwiania wszelkich wątpliwości. Nie czekaj dłużej, zyskaj pomoc w swojej sytuacji i wygraj sprawę z pomocą doświadczonego prawnika z naszej kancelarii! Zapraszamy do kontaktu, w celu zdobycia dokładniejszych informacji i umówienia się na spotkanie, aby dokładniej przyjrzeć się Twojej sprawie. Zadzwoń, napisz lub odwiedź naszą stronę internetową już teraz. Postaw na wiedzę i doświadczenie Kancelarii Śliwowski i Nowak!

  Data dodania: 14 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Anczewska i Puńko Kancelaria Adwokacko-Radcowska spółka cywilna »

  Kancelaria Adwokacko-Radcowska Anczewska i Puńko to profesjonalna firma prawnicza z Wrocławia. Została ona założona przez adwokat Ewę Anczewską oraz radcę prawnego Kamilę Puńko e 2012 roku. Od tego czasu biuro kancelarii znajduje się niedaleko rynku, na ulicy Rybackiej 7/205. Firma zajmuje się kompleksową obsługą prawną klientów indywidualnych oraz podmiotów instytucjonalnych, proponując zarówno wsparcie podczas tworzenia dokumentacji, weryfikację prawną, jak i reprezentację w sądzie oraz wiele więcej. W miejscu tym możesz zasięgnąć porady z takich dziedzin prawa jak: prawo rodzinne, cywilne, spadkowe, karne oraz gospodarcze. Kancelaria Adwokacko-Radcowska Anczewska i Puńko sprawdza się podczas spraw rozwodowych, spadkowych, ustalania ojcostwa, podziałów majątku, pozwów o odszkodowania i wielu innych rozpraw.

  Data dodania: 30 05 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2