Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'szkolenia':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Edukey - szkolenia marketingowe i komputerowe w Łodzi »

  Łódzka firma marketingowo - szkoleniowa. Specjalizuje się w działaniach eMarketingowych takich, jak SEO i pozycjonowanie stron internetowych, reklama Google AdWords, ePR i Social Media oraz tworzenie profesjonalnych stron WWW. Szkolenia kopmuterowe, prawne i marketingowe na terenie Łodzi, Warszawy i okolic. Doświadczeni trenerzy, małe grupy.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • salekonferencyjne Lublin »

  Wiele obiektów konferencyjnych ma w swojej ofercie basen. Jeśli pragniesz urządzić spotkanie biznesowe na wysokim poziomie i zależy ci na zawodowej obsłudze natychmiast poznaj naszą stronę. Nowoczesne obiekty szkoleniowe w Lublinie i okolicach. Prosta wyszukiwarka ośrodków konferencyjno-wypoczynkowych a także wyczerpujące prezentacje hoteli z uwzględnieniem danych teleodresowych. Ośrodki w Lublinie charakteryzują się się dużym zainteresowaniem. Wiele ośrodków zajmuje się poza najmowaniem sal konferencyjnych również całościową organizacją szkoleń. Nader dobrze jeśli podczas służbowego zebrania mamy szansę na chwilę odpoczynku w rewelacyjnym miejscu i taki na pewno jest Lublin.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • kamera termowizyjna »

  Praca z elektrycznością i maszynami elektrycznymi należy do jednych z najbardziej groźnych, z tego powodu tak relewantne jest ażeby stosownie się asekurować podczas jej wykonywania. Nawet normalny montaż elektroniki może sprawić niedbałemu elektrykowi wiele nieszczęścia, dlatego spółka Sonel proponuje swoim konsumentom przyszłościowe narzędzia pomiarowe takie jak np. kamera termowizyjna zapisująca zaburzenia temperatur, które potrafią występować w kanałach i powodować niebezpieczne sytuacje. Bezpieczeństwo jest prostsza z kompanią Sonel.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy Subaru »

  Duża ilość osób zaczyna ciekawić się stylem jazdy, który kryje się pod terminem eco driving. Moda na niego nadeszła z Europy Zachodniej, gdzie od niemal kilkudziesięciu lat jest on pokazywany młodym szoferom. Żal, że na porównywalne przedsięwzięcia nie decydują się nasze ośrodki ruchu drogowego. Całe szczęście nie brakuje jednostek takich jak Szkoła Jazdy Subaru przeprowadzających dla zainteresowanych podobne szkolenia na obszarze RP. Więcej informacji odnośnie prowadzonych przez nich szkoleń można znaleźć na stronie internetowej www.sjs.pl. Pośród aut mieszczących się w garażu szkoły na szczególną uwagę zasługuje subaru impreza. Ten japoński pojazd zyskał sławę dzięki tryumfom odniesionym w kilkunastu rajdach. Prowadzenie tego modelu to sama przyjemność, zwłaszcza wtedy, kiedy na sąsiednim siedzeniu mamy pomoc w osobie kompetentnego nauczyciela.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy Subaru - Imprezy »

  Na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej nie ma zbyt wielu obiektów sportowych, na jakich można podszkolić swe umiejętności prowadzenia pojazdu. W województwie świętokrzyskim od ponad parunastu lat działa Tor Kielce, na którym odbywają się Szkolenia SJS. Turnusy treningów prowadzone przez wspomnianą szkołę jeżdżenia są uważane za jedne z najbardziej profesjonalnych w kraju. Dogłębne informacje na ich temat da się odszukać na witrynie internetowej szkolenia.sjs.pl. Już po paru takich zgrupowaniach można nauczyć się jak poruszać się autem po obiekcie, jakim jest prawdziwy tor samochodowy. Wbrew pozorom nie jest to takie proste, jakby mogło się nam wydawać. Bez przejścia odpowiedniego szkolenia nie nauczymy się rygorystycznych zasad, które absolutnie należy przestrzegać. Wyłącznie trzymanie się tychże postanowień sprawi, że jazda tam będzie taka jak należy.

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • salekonferencyjne Toruń »

  Najciekawsze hotele konferencyjne w Toruniu i okolicach. Wiele z hoteli konferencyjnych mieści się z dala od zgiełku miasta co stanowi niewątpliwy atut. Zapraszamy do dodania reklamy swojego ośrodka do naszej strony. Bardzo dobrze gdy podczas służbowego szkolenia mamy okazję na chwilę zabawy w nadzwyczajnym miejscu i taki bez wątpienia jest toruń. Toruń niemal z każdej strony otoczony jest zielenią a najsłynniejszym rezerwatem jest Rezerwat na rzece Drwęcy. Wybierając Toruń jako miejsce gdzie zorganizujesz konferencję nie będziesz musiał troszczyć się o zapewnienie szczególnych atrakcji dla zaproszonych gości ponieważ a Toruniu jest wiele kin. Wiele ośrodków zajmuje się poza najmowaniem pomieszczeń konferencyjnych również kompleksową organizacją zabaw zespołowych.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Interskills.pl - Imprezy integracyjne, wyjazdy, szkolenia, organizacja eventów »

  Interskills to czołowy organizator imprez integracyjnych na Polski rynku. Dając zlecenie wyjazdu integracyjnego bądź szkolenie tej firmie możesz być przekonany, iż takie czynności jak transfer gości, hotel, wyżywienie, rozrywka, aktywności team buildingowe będą przygotowane na najwyższym poziomie. W firmie Interskills profesjonalnie zadbają aby każdy uczestnik imprezy integracyjnej czuł się u nich jak w domu, aby każda minuta wyjazdu pozytywnie wpływała na relacje między pracownikami, ponieważ głównym zadaniem organizacji imprezy integracyjnej jest pogłębienie dialogu między pracownikami Twojej firmy. Tym samym zapewnisz sobie lepszy klimat w pracy co pozytywnie wpłynie na jej efektywność. www.interskills.pl, Paintball Kraków

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia.SJS.pl »

  W czasie globalnego zastoju ekonomicznego oszczędzanie paliwa dla wielu spośród nas jest koniecznością. Jednak nie każdy rodzi się z umiejętnością kierowania samochodem w sposób korzystny dla naszych finansów nazywaną Eko driving. Całe szczęście obecnie nie brakuje w RP szkół jazdy, jakie urządzają dla chętnych profesjonalne szkolenia. SJS to sławetna placówka, która cieszy się wielkim poważaniem wśród klientów. Na witrynie internetowej szkolenia.sjs.pl można zapoznać się z ich zupełną ofertą. Nadzwyczaj ciekawie prezentują się nowatorskie szkolenia motocyklowe. Wiedza wyniesiona z powyższych cyklów treningowych na zawalonych polskich trasach jest na wagę złota w sytuacji możliwych niebezpieczeństw na nas czekających. Tak naprawdę każda sekunda spędzona za kierownicą pozwala nam zdobywać bezcenne doświadczenie, jakiego nie da się kupić za jakiekolwiek pieniądze.

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Motos szkoła jazdy. Nauka jazdy Stalowa Wola »

  Motos szkoła jazdy to jeden z najlepszych i najbardziej doświadczonych ośrodków w Polsce. Posiadamy najwyższej klasy nauczycieli, którzy doskonale wiedzą jak nauczać i dobrze jeździć oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę zarządzającą, która dba o najwyższą jakość usług i zadowolenie Kursantów. MOTOS to poważna firma z tradycjami. Mamy do dyspozycji w pełni skomputeryzowaną salę wykładową, w której uczniowie mogą ćwiczyć testy w taki sam sposób jak będą zdawać na egzaminie teoretycznym. Flota aut jest nowa i w pełni sprawna, spełnia wszelkie wymogi stawiane przez przepisy. Samochody wykorzystywane w naszej firmie są identyczne jak te w placówkach WORD. Zapraszamy serdecznie na kurs prawa jazdy Stalowa Wola to nasza specjalność i główna działalność firmy. Zajmujemy się tym od 1989 roku i jesteśmy w tym najlepsi, dzięki temu MOTOS otrzymał opiekę Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie. Naszym plusem jest ogromna zdawalność kursantów. Przyjazną opinie o naszej firmie możesz zasięgnąć wśród rodziny i znajomych. Przeszkoliliśmy prawie trzydzieści pięć tysięcy kursantów wiec na pewno ktoś z nich był wcześniej naszym uczniem. Jesteśmy przekonani że dobrze nas wspominają. Ważnym aspektem działalności naszej firmy jest również szkolenie kierowców Stalowa Wola. Do naszej pracy podchodzimy z pasją i zamiłowaniem aby jak najlepiej przeszkolić kursantów, w końcu od tego może w przyszłości zależeć ich bezpieczeństwo na drodze ... Na jazdy można zapisywać się w dogodnym pasującym Państwu terminie również w soboty i święta więc niema problemu jeśli ktoś pracuje lub studiuje; dostosujemy się do Was. Kursantów odbieramy z pod domu a po lekcji odwozimy. Serdecznie zapraszamy - na pewno będą Państwo zadowoleni.

  Data dodania: 25 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia miękkie »

  TALENT Management jest to firma edukacyjna zajmująca się organizacją i projektowaniem szkoleń zamkniętych. Domenąfirmy są szkolenia menedżerskie, handlowe, miękkie oraz kursy dla administracji. Mocną stroną firmy jest fachowa kadra trenerów, posiadająca spore doświadczenie w organizowaniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów firmy jest nowatorskie podejście do organizacji kursów, co przekłada się na coraz lepsze rezultaty biznesowe. Ponadto firma stara się, aby jak najlepiej przełożyćwiedzę z sali szkoleniowej na codzienną praktykę firmową. TALENT Management jest to organizacja szkoleniowa zajmująca się organizacją i projektowaniem szkoleń zamkniętych. Branżąorganizacji są szkolenia dla menedżerów, sprzedażowe, miękkie oraz kursy dla administracji. Mocną stroną firmy jest wykwalifikowana kadra trenerów, posiadająca duże doświadczenie w organizowaniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów firmy jest nowoczesne podejście do prowadzenia szkoleń, co przekłada się na coraz lepsze wyniki biznesowe. Ponadto przedsiębiorstwo stara się, aby jak najskuteczniej przełożyćwiedzę z auli szkoleniowej na codzienną praktykę firmową. TALENT Management jest to organizacja szkoleniowa zajmująca się prowadzeniem i planowaniem szkoleń zamkniętych. Domenąorganizacji są kursy dla menedżerów, sprzedażowe, miękkie oraz szkolenia dla administracji. Mocną stroną firmy jest kompetentna kadra trenerów, posiadająca spore doświadczenie w organizowaniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów przedsiębiorstwa jest nowatorskie podejście do prowadzenia kursów, co przekłada się na coraz lepsze wyniki biznesowe. Ponadto przedsiębiorstwo dąży do tego, aby jak najlepiej przełożyćwiedzę z auli szkoleniowej na normalną praktykę zawodową.

  Data dodania: 02 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sklep BHP Comfort, odzież robocza, rękawice ochronne, obuwie, Art. BHP »

  Odzież robocza i ochronna - BHP Comfort S.C. - Jest przedsiębiorstwem handlowym z Krakowa zajmującym się przede wszystkim dystrybucją odzieży roboczej, artykułów bhp i środków czystości. Tysiące oferowanych przez nas produktów, znaczna powierzchnia magazynowa, rozbudowana sieć transportowa gwarantują szybką dostawę i elastyczność na potrzeby naszych klientów.

  Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich środków ochrony pracy. Nasz asortyment spełnia wymogi unijnych dyrektyw w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz charakteryzują się najwyższą jakością i atrakcyjnymi cenami.

  Współpracujemy ze znanymi na świecie producentami, importerami i dystrybutorami sprzętu ochrony osobistej. Chcąc kompleksowo obsłużyć naszych Klientów proponujemy również wykonawstwo nadruków oraz haftów, zarówno na towarach naszych, jak i powierzonych przez klienta. Ponadto oferujemy pełną obsługę firm w zakresie BHP i PPOŻ, szkolenia BHP, PPOŻ oraz Pierwszej Pomocy.

  Jesteśmy dystrybutorami m.in takich firm jak: Delta Plus, Venitex, Panoply, Anex, Supon, 3M, MSA Safety, Reis, Urgent, Kegel Błażusiak

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Katowice »

  Przyszło nam żyć w czasach, kiedy higiena pracy będzie dziedziną niesłychanie ważną. Każdy zakład pracy zobowiązany jest spełniać określone w prawie zasady. Dlatego na horyzoncie pojawiają się organizacje, przeszkolone dokładnie w tejże dziedzinie. Dlatego też bhp Katowice spełniają dowolne wymogi przedstawicieli zakładów pracy, decydujących się na podjęcie współpracy. Wyspecjalizowani pracownicy pomogą ustalić plan spotkań szkoleniowych, przygotują instrukcje bhp dla stanowisk pracy, zapewnią konsultacje w zakresie doboru właściwej odzieży roboczej, a także przejmą obowiązki związane z nadzorowaniem rejestrów, wymaganych prawnie. Dobrze wiedzieć, że służba bhp Katowice to również wsparcie techniczne przy wykonywaniu badań środowiska pracy, postępowanie powypadkowe,a także udział w projektach dotyczących oceny ryzyka zawodowego. Oprócz tego szkolenia bhp Katowice to wygodne daty spotkań oraz właściwie przygotowany, a także sprawdzony blok teoretyczny. Doświadczona grupa pracowników zajmie się wszystkim tym, na co zazwyczaj czasu brakuje władzom zakładu pracy. Należy też wiedzieć, że usługi bhp Katowice to również prowadzenie monitoringu zmieniających się ciągle norm prawnych, dzięki czemu mamy szansę unikać kłopotów, wynikających z ewentualnych nieświadomych niedopracowań. Niełatwo jest dzisiaj we własnym zakresie panować nad wszystkimi obowiązkami, powiązanymi z działaniem firmy zatrudniającej ludzi, w związku z czym mądrze jest mieć blisko siebie grupę ludzi przygotowanych do spełniania określonych zadań.

  Data dodania: 25 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • salekonferencyjne Gdańs »

  Bardzo ważne jest żeby obiekt konferencyjny zapewniał nie tylko wyposażone w rzutnik pisma aule szkoleniowe ale również inne atrakcje jak np. organizacja programu rozrywkowo - artystycznego. Hotele konferencyjne konferencyjne w Gdańsku są na europejskim poziomie. Profesjonalne hotele konferencyjne w Gdańsku i okolicach. Bardzo dobrze gdy w czasie firmowego spotkania mamy okazję na chwilę odpoczynku w nadzwyczajnym hotelu i taki z pewnością jest Gdańsk. Wiele z obiektów mieści się w centrum miasta co stanowi zdecydowaną zaletę.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Krosno »

  Centrum szkoleniowo-edukacyjne Active-Learning to szkoła językowa z siedzibą w centrum Krosna. Prowadzi kursy językowe (angielski, niemiecki, rosyjski), kursy komputerowe oraz szkolenia biznesowe. Chętnych łączymy w małe, trzyosobowe grupy, bądź indywidualnie ?one to one?. Do Państwa dyspozycji pozostaje wybór miejsca szkolenia ? w siedzibie firmy w Krośnie lub we własnym domu.
  Active-Learning to firma z kilkuletnim doświadczeniem, zbudowanym na rzetelnej pracy i dbałości o efekty nauki swoich słuchaczy.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • kurs word opole »

  Prowadzenie biznesu jest związane nie tylko z handlem, wytwarzaniem towarów, czy świadczeniem usług. Każdy przedsiębiorca musi przestrzegać wynikające z przepisów reguły, obowiązki ewidencyjne, podatkowe i kadrowe. B&O Consulting wychodzi naprzeciw oczekiwaniom firm. Świadczy kompleksowe usługi ekonomiczno?biurowe wspierające rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, zajmuje się doradztwem w sprawach kapitałowych oraz pomaga w załatwianiu formalności w urzędach, bankach i instytucjach leasingowych. B&O Consulting świadczy usługi w zakresie tworzenia analiz rynkowych i zestawień finansowych, wspomagających decyzję o przedsięwzięciach, a także organizuje kursy.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na suwnice »

  Ośrodek Kształcenia ALMAT to firma prowadząca szkolenia od roku 1997. Firma prowadzi szkolenia dające uprawnienia operatora wózków jezdniowych spalinowych i elektrycznych. Uzyskane przez uczestników uprawnienia dotyczą wszystkich typów wózków jezdniowych z napędem silnikowym, są bezterminowe i honorowane na obszarze krajów Uni Europejskiej. Jednocześnie organizujemy kursy na obsługę wciągarek, ładowarek teleskopowych, suwnic, HDS'ów i podnośników koszowych oraz kursy BHP dla wszystkich grup zawodowych.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Warszawa szkolenia »

  Pośród wielu firm/spółek/korporacji modnym się stało wysyłanie pracowników na szkolenia miękkie. Czym one są także jakim sposobem jest dozwolone zagospodarować posiadłą wiedzę w sposób zdatny do użycia? Otóż jedyną różnicą miedzy w ten sposób zwaną twardą przyswojoną w szkole wiedzą jest umiejętność dostosowywania się aż do nowych warunków, kwalifikacja słuchania także wymienialność w dostosowaniu się aż do nowych warunków na przykład. korporacyjnych. Szkolenia dla firm organizowane w  tym zakresie muszą egzystować przygotowywane bardzo skrupulatnie, dobrym przykładem to znaczy jedna spośród korporacji która organizuje Warszawa szkolenia.  Mimo to do rzeczy, w przeciwieństwie od szkolnych wykładów, które są całe regułek plus teoretycznie sprawdzonych prawd, szkolenia które zwiemy miękkimi uczą kursantów myślenia w postanowieniach praktycznych, w toku negocjacji spośród klientami, efektywnego podejścia do nabywcy, umiejętności rozwiązywania problemów w ekstremalnych sytuacjach oraz do licha i trochę innych rozwiązań.. w dzisiejszych realiach grunt jest samodzielne intencjonalność pracowników odpowiedzialnych za własną pracę, uruchomienie w szkolenia, które uczą ich samodzielnego również kreatywnego myślenia jest najlepszym sposobem do dynamicznego rozwoju waszej korporacji dodatkowo osiągnięcia na mocy nią pełnego sukcesu. Wobec tego nie warto się frapować, miast instruować ludzi metodami które były dobre u schyłku ubiegłego wieku godzina zainwestować w nowoczesne szkolenia na rzecz firm/spółek/korporacji.  Owoce z takiej inwestycji będą galopem zbierane i jej zwrot będzie momentalny. Myślę, że wymienione wcześniej argumenty są wystarczające tak aby was wmówić że na dzień dzisiejszy nie posiada lepszego koncepcji aniżeli taka wypuszczenie w siebie oraz własną kadrę.

  Data dodania: 29 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skoki spadochronowe w tandemie |Szkolenia | Kursy | Skoki Tandemowe| SkyDive Club 3miasto »

  Skoki spadochronowe w tandemie wykonuje się w charakterze pasażera, bez musu wykonywania badań lekarskich i uczestnictwa w szkoleniu. Do skoku wystarczy podpisane oświadczenie i kwadransowe przygotowanie przed wykonaniem skoku tandemowego.

  Do skoku skoczek tandemowy otrzymuje kombinezon i okulary.

  Skoki tandemowe wykonuje się z pułapu 4000m gdzie czas swobodnego spadania wynosi niecałą minutę z szybkością ok 200 km /h. Każdy skok może być filmowany i robione zdjęcia przez skoczka kamerzystę.

  Po otwarciu spadochronu na wysokości ok 1600m każdy pasażer ma możliwość kierowania spadochronem szybując na spadochronie aż do lądowania. Lądowanie wykonuje się na pupe delikatnym ślizgiem na trawie.

  Tandemowe skoki spadochronowe mogą mogą być wykonywane przez ludzi niepełnosprawnych .

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia wózki widłowe radom »

  Prowadzimy najwyższej, jakości kurs uprawnienia podesty ruchome. Nasze szkolenia opierają się w główniej mierze na praktyce, zdajemy sobie sprawę z tego jak bardzo jest ważna w przygotowaniu do wykonywania zawodu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także szkolenia suwnice. Dla osób zamawiających kursy dla swoich pracowników zbiorowo mamy bardzo atrakcyjne rabaty i upusty. Wystarczy tylko wejść na stronę i sprawdzić. Dla nas najważniejsza jest wiedz i umiejętności zdobywane przez kursantów! Nie liczy się nic więcej.

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • salekonferencyjne Poznań »

  Największy portal konferencyjny w Polsce. Miastem odznaczającym się dużą ilością ośrodków konferencyjnych jest Poznań. Wiele uroczych miast takich jak Poznań oferuje bardzo fajne miejsca na skombinowanie konferencji. Super obszerna infrastruktura obiektów konferencyjnych.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »