Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'sprzęt AGD':

 • Inmyhome.pl - pokój dla dzieci »

  inmyhome.pl to ogólnopolski sklep internetowy. Oferujemy pełne zaopatrzenie dla przeróżnych grup klientów. Inmyhome.pl jest doświadczonym kontrahentem dla wszystkich, którzy pragną nabyć w przystępnej cenie najwyższej jakości artykuły. Naszymi decydującymi plusami są przede wszystkim korzystne ceny, a także różnorodna oferta asortymentowa w atrakcyjnych cenach. Co więcej staramy się zagwarantować jak najwyższą jakość i sprawność zakupów dzięki kompetentnemu personelowi oraz profesjonalnemu systemowi obsługi klientów. W naszej ofercie znalazły się produkty dekoracyjne i gospodarstwa domowego specjalnie dopasowane do wymagań klientów. Dbamy o jak najwyższą jakość sprzedawanych produktów. Właśnie dlatego proponujemy jedynie markowe artykuły klasy I, sprawdzane pod względem pochodzenia. Zapewniamy, że produkty dostępne w
  Inmyhome.pl pochodzą od zaufanych dostawców. Wszechstronna oferta Inmyhome.pl to mnogość artykułów wszystkich branż pogrupowanych tematycznie, ułożonych w sposób łatwo dostępny i dobrany do wymagań klientów.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o AGD »

  Ten blog zrzesza miłośników sprzętów AGD. Opisujemy od takich najbardziej praktycznych, jak mikrofalówki i lodówki, do tych mniej pożądanych, jak elektryczne obieraczki do ziemniaków. Naszym zadaniem jest też przedstawianie nowości, informacji prasowych dystrybutorów i producentów, jak również testy AGD. Dzięki serwisowi, wyposażenie kuchni będzie jeszcze bardziej proste niż dotychczas, a urządzenia znajdujące się tutaj będą wykorzystywane przez lata. Jednocześnie zachęcamy nie tylko do lektury, ale także do komentowania.

  Data dodania: 28 10 2012 · szczegóły wpisu »