Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'spedycja':

 • KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych Katowice »

  KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym KATOWICE. Przewóz osób, przewóz rzeczy, spedycja.

  Certyfikat Kompetencji Zawodowych uprawnia do uzyskania:
  - Licencji oraz zezwolenia na wykonywanie krajowego i międzynarodowego zarobkowego transportu drogowego osób lub rzeczy
  - Licencji spedytora - na wykonywanie pośrednictwa w zakresie wykonywania transportu rzeczy

  W cenie kursu zapewniamy: podręcznik, materiały w wersji elektronicznej oraz dostęp do bazy pytań egzaminacyjnych (platforma e-learningowa)

  Czas trwania szkolenia: 3 weekendy - 3 soboty, 3 niedziele w godz. 8. 00 – 16. 00

  Forma zajęć: wykład, prezentacje, dyskusja, zajęcia praktyczne - zadania i testy egzaminacyjne

  Szkolenie obejmuje następujący zakres programowy:
  - Prawo handlowe
  - Prawo socjalne
  - Prawo podatkowe
  - Działalność gospodarcza i zarządzanie finansami
  - Dostęp do rynku
  - Normy techniczne i techniczne aspekty działalności
  - Bezpieczeństwo drogowe
  - Zadania problemowe - transport rzeczy
  - Zadania problemowe - transport osób

  Kurs oraz egzamin odbywają się w Katowicach.
  Naszym kursantom zapewniamy bezpłatny parking przy budynku.

  Data dodania: 10 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Transport Niemcy »

  Istnieje wiele zakładów, jakie muszą się zgodzić na to,by można było podjąć transport niemcy towarów. W rzeczy samej właściwie niemal każda firma, jaka na dzień dzisiejszy prowadzi sprzedaż określonych produktów, jakie bywają produktami materialnymi powinna sobie zdawać z tego akurat sprawę. Dodatkowo powinno się podkreślić to, iż niestety transport niemcy w tych czasach wcale nie zalicza się do jakichś tanich czynności. Bardzo często bynajmniej okazuje się iż dana spółka powinna się liczyć z tym, iż rok rocznie będzie ona musiała przeznaczyć na pewno wiele gotówki na to,żeby transport niemcy mogło być nadal kontynuowane. Niestety właśnie tak dziać się musi głównie z takiej prostej przyczyny, że trzeba zwyczajnie znaleźć miejsce, w którymwszystkie towary, jakie mamy do sprzedania będą odpowiednio przechowywane. Praktycznie każdy, kto ma swój własny salon dzisiaj zdaje sobie wszak sprawę z tego, iż na dzień dzisiejszy posiadanie magazynu będzie czymś, bez czego mnóstwo osób nie będzie w stanie w zasadzie w ogóle dać sobie radę. Nic, tak więc takiego dziwnego w tym, iż ludzie, jacy posiadają swoje własne sklepy zdecydowani są na to,aby wynajmować dla siebie określone pomieszczenie, jakie będzie magazynem. Rzecz jasna sklepy, jakie zaliczane są do jakichś większych filii nie posiadają z tym prawie nigdy większego problemu, gdyż nader często oczywiste staje się zwyczajnie, że wybrane towary są sprowadzane z określonego miejsca na zamówienie. Nie ma, więc nigdy kłopotu z tym żeby otrzymać dany wyrób w zasadzie na następny dzień od dnia, w jakim był on zamówiony. W ten sposób dzieje się jednak wyłącznie jak również jedynie w sytuacji większych sklepów.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • http://blogspedycja.pl »

  Pewnie wielu z Państwa szuka należytej firmy, która proponuje transport kontenerów. To zrozumiałe, jeżeli posiadacie jakieś artykuły przeznaczone na eksport. Polska to kraj, który eksportuje niezmiernie dużo towarów za granicę, tym samym szukając firmy, która zajmie się tym zadaniem należałoby zerknąć na naszą ofertę. Nasza firma logistyczna to dzisiaj lider w transportowaniu wszelakich produktów, bądź urządzeń do portu. Posiadamy swój własny transport morski , zatem możecie być Państwo pewni, że Wasze artykuły będą zawsze bezpieczne oraz dojadą na miejsce w nienaruszonym stanie. Odpowiedzialność to synonim naszej firmy. Najważniejsze dla osoby transportującej jest to, aby wieziony towar dojechał na miejsce w znakomitym stanie, bowiem nie raz zdarza się tak, że towar jest wart kilka milionów pln. Transport kontenerowy to powinność dla odpowiedzialnej firmy jak również odpowiedzialnej grupy ludzi. Posiadamy w swojej bazie dźwigi a także nowomodne tory, dzięki jakim transport odbędzie się sprawnie, prędko i bezpiecznie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport i spedycja Ukraina »

  Często wybierany transport międzynarodowy ładunków, który wykonujemy wybitnie to nasza pasja. W odniesieniu do przewozów rzecznych nie posiadamy problemów z dotarciem. Nie zastanawiaj się i zamów transport międzynarodowy lądowy. Przerzut do takich Państw jak: Ukraina oraz Węgry. Bardzo dobra flota to jest unikalny atut. Doszkalamy dodatkowo naszą drużynę. Firma działa sukcesywnie od 1996r. Kompleksowy zakres transportowo-spedycyjny; m.in. transport zestawy. W transporcie jesteśmy wyspecjalizowani dlatego proponujemy usługi spedycyjne; dokładniej mamy na myśli spedycja krajowa.
  Jak pisaliśmy jeździmy po wielu krajach ale nasz wyspecjalizowany kraj to transport Ukraina i dużo tam wozimy.
  Wypożyczalnia samochodów dostawczych to nieliczna usługa w mieście; to duży wybór pojazdów dostawczych. Specjalnie dla Państwa m.in. samochody białe. Wyjątkowe rozwiązania.
  Serwisujemy nasze pojazdy dlatego są niezawodne. Po wygaśnięciu umowy najmu trzeba zatankować samochód na full i skontrolować auto. Do dyspozycji Państwa również foteliki dla dzieci i ogumienie na zimę i lato. Kompletny pakiet ubezpieczenia. Oferujemy także przyczepy.

  Data dodania: 18 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Transport morski »

  Helena Transport Spedycja jest przedsiębiorswtem,które specjalizuje się w wszechstronnej obsłudze transportowo-spedycyjnej ładunków handlu międzynarodowego przemieszczanych przez przejścia morskie Gdyni i Gdańska, Szczecina. Świadczy usługi w zakresie obsługi drobnicowych, całokontenerowych oraz chłodniczych poprzez transport morski (seafreight), transport lądowy (land transport), transport kolejowy (rail transport), transport lotniczy (airfreight),transport kontenera ( transport container), port services(usługi portowe),usługi celne (customs clearance) w procedurze zwykłej, cargo insurance(ubezpieczenia towarów),containers transport ( transport kontenerów).Ślady tej rywalizacji możemy obserwować także na polskim rynku, między innymi kontenerowym. W głównych polskich terminalach kontenerowych Gdańska i Gdyni ścierają się wpływy tak potężnych armatorów jak Maersk czy MSC, specjalistów od transportu i spedycji oraz niemal wszystkich potężnych firm uczestniczących w obrocie towarowym droga morską, również na polu ?transport kontenera? i ?kontener transport?.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport międzynarodowy Maroko »

  Wyjątkowo dostępny transport krajowy towarów, który proponujemy to nasza główna usługa. W odniesieniu do przewozów lotniczych nie posiadamy problemów z trafieniem. Nie wahaj się i poleć transport międzynarodowy lądowy. Dostarczamy najróżniejsze towary z takich terytoriów jak: Niemcy ponadto kraje afrykańskie. Bezawaryjne ciężarówki to wyjątkowy atut. Szkolimy również personel. Działalność istnieje od 1984r. Na pełną ofertę składa się transport tandemami. W transporcie jesteśmy wyspecjalizowani dlatego proponujemy ponadto spedycję; przeważnie spedycja międzynarodowa.
  Jak już Państwo wiedzą obsługujemy różne kraje jednak nasza prawdziwa z oferty domena to transport Rumunia i bardzo dużo tam wozimy.
  Pracownicy są na bieżąco doszkalani. Oferujemy ciężarówki z windą, nienaganna opinia partnerów. Dążymy aby nasze usługi były polecane. Światowy przemysł narasta, powoduje to ogromny popyt na przewóz ładunków. Inne rodzaje transportu nie są uniwersalne, dlatego polecamy transport lądowy. Ciągle polepszana komunikacja, znaczna ilość szlaków lądowych to skuteczniejszy transport! Zobacz nasze usługi. Kraje rozwijające się współpracują z Polską i zapotrzebowanie na transport stale wzrasta ale IMPET posiada niezwykłe doświadczenie. Trwamy od 1984r w transporcie krajowym. Już ponad 20lat to również duże poznanie rynku. Świetne kontrakty i szybkie dostawy to nasza wizytówka. Nawet niekorzystnych warunków atmosferycznych również transportujemy towary.

  Data dodania: 22 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Transport do Szwajcarii »

  Nasza przedsiębiorstwo świadczy profesjonalne usługi transportowe, zarówno na terenie kraju jak i za granicą. Szeroka gama pojazdów, jakimi dysponujemy, gwarantuje bezpieczeństwo transportu a oprócz tego ogromny zakres towarów, jakie możemy przewieźć. Naszą specjalizacją jest organizacja przewozów, w tym transport ciężarowy do Szwajcarii. Możemy się poszczycić współpracą z licznymi agencjami celnymi na terenie tego kraju. Transport realizowany jest także do wielu innych europejskich krajów tj. Austria, Włochy, Niemcy, Słowenia, bądź Chorwacja. Podjęliśmy także współpracę z wieloma, zaufanymi importerami a także eksporterami. W trakcie transportu istotnym priorytetem jest bezpieczeństwo towaru, dlatego też jest on monitorowany w toku całego procesu. Możliwy jest także szybki a oprócz tego sprawny kontakt z kierowcą. Nadto usługa jest szybka, dzięki czemu możemy zagwarantować dostawy towaru punktualnie.

  Data dodania: 27 10 2019 · szczegóły wpisu »