Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'przetargi':

 • e-Impala.pl Portal przetargowy »

  Największy portal przetargowy a w nim zlecenia o przetargach na roboty budowlane, na usługi i dostawy. Wyszukiwarka przetargów - nieskomplikowana i przejrzysta, stworzona z myślą o użytkownikach serwisu. Zakładając konto w naszym serwisie przetargowym inwestujesz czas i pieniądze. Każdego dnia publikujemy wiadomość a w nim oferty biznesowe wybrane specjalnie dla indywidualnego klienta. Nie trać swojego cennego czasu my zrobimy to za Ciebie. Poza ogłoszeniami w serwisie znajduje się segment poruszający tematykę zamówień publicznych. Możesz uzupełnić swoją wiedzę na temat przetargów. Jeśli rozglądasz się przepisów prawnych znajdziesz je w zakładce na naszej stronie. Przetargi budowlane, przetargi na dostawy, przetargi na usługi - z każdej z tych branż znajdziesz u nas wiele ogłoszeń.

  Data dodania: 28 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi »

  Oferent.com.pl funkcjonuje już od 2006 r. Jest to przyszłościowy serwis internetowy, który potrafi udostępniać najlepsze przetargi z danego regionu i branży. Cechuje się również taką funkcją jak: zapytanie ofertowe, dzięki której można pozyskać nowych partnerów do współpracy. Przetargi Oferent.com.pl - zawsze na czas !

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biznes, firmy, przetargi »

  Bezpłatna informacja w biznesie. Bezpłatna promocja Twojej korporacji w internetowej rzeczywistości.
  W obecnych czasach sprawne prowadzenie biznesu (firmy, przedsiębiorstwa) zależy w ogromnym stopniu od dobrej treści. Portal proxibank.pl to teraz takie miejsce, gdzie śpiesznie można znaleźć potrzebną informację . To perfekcyjne miejsce dla właścicieli firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw każdej wielkości zarówno do przedstawienia oferty swojego przedsiębiorstwa/firmy/działalności jednoosobowych, jak również do zapoznania się z ofertą dostawców  . To jeden z nielicznych portali w Polsce na którym pokazać można swoją ofertę video. Jest to również bezpłatny katalog stron internetowych.
  Nasz serwis to krajowy rejestr firm, to internetowy bank informacji gospodarczej. Wiadomości, kontakty i oferty znajdujące się na wortalu pomogą wszystkim na całkiem szybkie, sprawne i przynoszące wymierne zyski odszukanie informacji biznesowych. W serwisie można wyszukać korporacje, warsztaty, domy mieszkania, odkryć towary, usługi, przetargi i komunikaty. Prezentacja ofert, firm jest bezpłatna bez względu na ilości zawartych na stronie wiadomości . Ogłoszenia w serwisie można dodawać szybko, bez rejestracji, za darmo, wraz z podaniem wszelkich danych adresowych indywidualnej spółki. Podanie adresu WWW bezwzględnie  poprawi optymalizację SEO strony Użytkownika ze względu na wysoki PR naszego portalu. Szukasz adres firmy ?Sprawdź wszystkie możliwości, wyszukaj adres firmy, wyszukaj kontrahenta, nabywcy, potrzebne dane. Wspaniała informacja w biznesie to podstawa. Oczywiście znajdziesz ją na naszym portalu to prawdopodobnie najlepsza wyszukiwarka firm.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Orzeczenia KIO »

  Jeżeli jesteś właścicielem firmy, z całą pewnością powinny zainteresować Ciebie wszelkiego rodzaju zamówienia publiczne oraz reszta. W końcu całkiem często branżowe zamówienia publiczne, lecz także oczywiście przetargi niepubliczne gwarantują niezły zarobek. Jednakże konkurencja jest duża, a do tego prawo i przetargi to stosunkowo skomplikowane pojęcie. I właśnie z tego powodu zanim jeszcze podejmiesz jakieś kroki, musisz przede wszystkim zapoznać się z posiadaną przez nas wiedzą - a trzeba wiedzieć, iż przetargi, orzeczenia kio, etc., praktycznie nie mają przed nami większych tajemnic. Czyli w znacznym stopniu powiększać swoje szanse na wygranie przetargu, jeżeli zajdziesz właśnie do nas. A więc serdecznie zapraszamy na stronę - o prawie przetargowym należy wiedzieć wszystko co istotne!

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »