Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'packshot':

 • Fotografia Reklamowa - Andrzej Jarek Studio »

  Fotografia reklamowa. Zdjęcia produktowe. Andrzej Jarek Studio - Profesjonalny fotograf Katowice. Andrzej Jarek Studio to doświadczenie i nietypowe oko na fotografię. Specjalizujemy się w zdjęciach reklamowych i fotografii produktowej typu "still life" - realizujemy produktowe sesje fotograficzne z przeznaczeniem do promocji oraz kampanii reklamowej firm. Oferujemy także profesjonalne usługi fotograficzne podczas eventów, gal, wesel, ślubów. Pracujemy na nowoczesnych sprzęcie Nikon oraz oświetleniu Elinchrom. Naszą Misją jest dostarczanie najlepszej usługi, najbardziej twórczej i oryginalnej. Ponadto słuchanie potrzeb klienta, praca z klientem gdzie celem jest oryginalny produkt oraz rzetelna fotografia który pomyślnie wpłynie na rozwój firmy naszego klienta a nam samych zagwarantuje jego szczęście.

  Data dodania: 27 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Produktowa Lublin »

  Potrzebujesz fotografii produktowych na stronę firmową lub do sklepu internetowego. W naszym studio, wykonamy dla ciebie sesję produktową i przygotujemy odpowiednio pliki zarówno do druku jak i do internetu. Ponadto wykonujemy sesje reklamowe produktów, idealne do promocji i reklamy. Fotografujemy zarówno małe przedmioty, jak na przykład biżuteria ale również wielkogabarytowe, jak maszyny rolnicze a czasem nawet architekturę.
  Wykonujemy sesje lookbookowe z modelkami, jak również zdjęcia odzieży typu duch. Skontaktuj się z nami i opowiedz jakich fotografii potrzebujesz. Przygotujemy ofertę dopasowaną do twoich potrzeb. Pamiętaj że u nas możesz skorzystać z próbnych zdjęć, dzięki temu będziesz mógł się przekonać, czy spełniamy twoje wymagania. Na naszej stronie orbin. pl znajdziesz pełną ofertę, portfolio i więcej informacji o nas. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 09 10 2018 · szczegóły wpisu »