Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'fotografia z lotu ptaka':

 • Filmowanie z lotu ptaka dronem »

  Filmowaniem z powietrza zajmujemy się od wielu lat i to właśnie usługi dronem są przedmiotem naszej oferty. Dronography, bo tak się nazywamy, wykona dla Państwa film z możliwością transmisji na żywo lub fotografię z lotu ptaka. Nasze kamery nagrywają w jakości Full HD/ 4K. Filmy dronem nagrywane mogą być zarówno w przestrzeni otwartej jak i zamkniętej. Wynajętym dronem osobiście pilotujemy (posiadamy oficjalną licencję do pilotowania dronami). Możemy przygotować pojedyncze ujęcia dronem do większych produkcji filmowych, jak i osobiście przygotować kompleksowe filmowanie w nowoczesnym stylu: ze slowmo, timelaps itd. Możemy zaproponować film reklamowy, csr-owy, dokumentalny, społeczny czy pod inne cele zleceniodawcy. Fotografia z lotu ptaka może być pakiecie lub też stanowić oddzielną usługą. Zachęcamy do współpracy – posiadamy wiele zrealizowanych projektów mniejszych i większych dla powszechnie znanych marek. Z usług dronowych może skorzystać każdy w dowolnym miejscu w kraju – Dronography zawsze dojeżdża do swojego klienta. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 11 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Produktowa Lublin »

  Potrzebujesz fotografii produktowych na stronę firmową lub do sklepu internetowego. W naszym studio, wykonamy dla ciebie sesję produktową i przygotujemy odpowiednio pliki zarówno do druku jak i do internetu. Ponadto wykonujemy sesje reklamowe produktów, idealne do promocji i reklamy. Fotografujemy zarówno małe przedmioty, jak na przykład biżuteria ale również wielkogabarytowe, jak maszyny rolnicze a czasem nawet architekturę.
  Wykonujemy sesje lookbookowe z modelkami, jak również zdjęcia odzieży typu duch. Skontaktuj się z nami i opowiedz jakich fotografii potrzebujesz. Przygotujemy ofertę dopasowaną do twoich potrzeb. Pamiętaj że u nas możesz skorzystać z próbnych zdjęć, dzięki temu będziesz mógł się przekonać, czy spełniamy twoje wymagania. Na naszej stronie orbin. pl znajdziesz pełną ofertę, portfolio i więcej informacji o nas. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 09 10 2018 · szczegóły wpisu »