Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'dekoracje do salonu':

 • Danlamp no One w żarówkach - strona z blogiem brandu o żarówkach z żarnikiem »

  Danlamp to firma, którą warto zakonotować. W duńskiej fabryce, od 1931 roku wytwarzane są ozdobne żarówki Danlamp. To szczególne miejsce na mapie Danii, gdzie powstają żarówki z ręcznie oplatanym żarnikiem. To akurat tenże finezyjnie zwijany żarnik przekazuje każdej dekoracyjnej żarówce Danlamp wyjątkowego wyglądu a także niepowtarzalności. O tych żarówkach, a także o innych wspanaiłych lampach i dekoracjach świetlnych dowiedsz się z naszego bloga.
  Zabiegamy by własne pomysły definiowały się ergonomią rozwiązań a także doskonałą estetyką. Specjalne nastawienie do któregokolwiek projektu rozstrzyga o unikalnym efekcie ostatecznym, który odpowiada oczekiwaniom inwestora.
  Gwarantujemy, że nawet wyjątkowo wymagający koneserzy wynajdą w tym asortymencie ozdoby, które spełnią ich wielkie oczekiwania. Wejdź na naszego bloga już teraz.

  Data dodania: 20 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Cablepower nr jeden lamp - strona blogowa marki o lampach »

  Firma CablePower została założona w 2009r. Pomysłem do jej utworzenia było wyszukiwanie lekkich a jednocześnie unikalnych rozwiązań oświetleniowych. Lampy CablePower to nawrót do pierwowzoru lampy z przewodu oraz bańki żarówki. Credo CablePower jest genialne "less is more" Miesa van der Rohe. Mniej bowiem lampy są sprowadzone do bezsprzecznego minimum, więcej ponieważ wkomponowano kolor a także wzór przewodu.
  Niewątpliwie rozumiesz, jak sporo zmienia coś ozdobnego w Twoim wnętrzu.
  Pilnujemy aby nasze projekty definiowały się ergonomią rozwiązań i ponadczasową stylistyką. Odmienne podejście do jakiegokolwiek projektu decyduje o oryginalnym efekcie ostatecznym, który odpowiada życzeniom inwestora.
  Gwarantujemy, iż nawet niezmiernie surowi koneserzy wynajdą w naszym asortymencie akcesoria dekoracyjne, które zaspokoją ich wygórowane oczekiwania.

  Data dodania: 18 06 2015 · szczegóły wpisu »