Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'części rowerowe':

 • Sklep Rowerowy »

  Niezależnie od tego, jakiego typem rowerzysty jesteś, SZUMGUM.com poleca rowery na każdą nawierzchnię i okazję. Czy to nigdy nie zapomniane rowery górskie, czy to coraz bardziej udoskonalane rowery miejskie. W ofercie SZUMGUM.com znajdzie się także wyspecjalizowana kolarzówka dla amatorów i zawodowców. Do wyboru, do koloru ? to właśnie niepowtarzalność sklepu SZUMGUM.com!

  Dostępne rowery górskie są w wersji mtb, mtb xc i rowery górskie extreme. Unikalne, uniwersalne i dla każdego. Szeroki wybór także jest pośród rowerów dla pań: eleganckie rowery miejskie typu Amsterdam lub retro to nie lada gratka dla koneserów.

  Profesjonalni sportowcy, kolarze, pragną by ich kolarzówka była z jak najlepszego materiału. SZUMGUM.com prowadzi sprzedaż specjalistycznego sprzętu: profesjonalna kolarzówka spełnia się na torze, w górach i na asfalcie. Doskonała wiedza i wieloletnie doświadczenie SZUMGUM.com budują silne poczucie zaufania Klientów. Internetowa sprzedaż wysyłkowa nie musi wiązać się z obawami, SZUMGUM.com to profesjonaliści, którzy polecają konkretne rowery górskie, czy rowery miejskie, turystyczne, dla dzieci i młodzieży.

  Jasne i przejrzyste warunki zakupu, rzetelnie sporządzane opisy produktów pozwolą na dokonanie przemyślanego zakupu. Dla wielbicieli rowerów, wszystkie informacje techniczne, to podstawowe i najważniejsze czynniki, przy wyborze roweru. Z SZUMGUM.com zakup roweru jest prostszy i pewniejszy! Wszystkie rowery górskie, kolarzówka czy rowery miejskie wysyłane są na koszt firmy!

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • akcesoria rowerowe »

  Sklep “rybkanarowerze” proponuje bogatą ofertę produktów, jakimi są przybory rowerowe. Fani kolarstwa a także rekreacyjnej jazdy na rowerze z pewnością znajdą to, czego szukają. Ramy, siodełka jak również opony rowerowe to wyłącznie nieliczne elementy naszego asortymentu. Sklep rybkanarowerze. pl to świetne miejsce dla każdego, kto planuje naprawę albo ulepszenie swojego roweru. Nadto, klientom przysługuje okres 14 dni na zwrot zakupionego towaru. Każdy, kto złoży zamówienie za co najmniej 299 zł, otrzyma bezpłatną dostawę. Na szczególną uwagę zasługuje olbrzymi wybór lampek rowerowych, które różnią się wartością mocy mierzonej w lumenach. Oprócz części rowerowych, sklep rybkanarowerze. pl proponuje również odzież kolarską a oprócz tego wyposażenie mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa w ciągu jazdy na rowerze. Każdy rowerzysta, niezależnie od tego, czy jest amatorem, czy zawodowcem, znajdzie tutaj coś dla siebie.

  Data dodania: 28 05 2021 · szczegóły wpisu »