Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'biznes':

 • Zarabianie w internecie »

  Dużo osób marzy o tym, żeby w wieku trzydziestu, czy czterdziestu lat nie musieć już pracować. Jest to możliwe, jeśli zainteresujemy się tematyką biznesu w internecie i zbudujemy źródła dochodu pasywnego. Możemy go osiągnąć na wiele sposobów. Dobrym sposobem na rozpoczęcie budowy swojego biznesu bez dużego wkładu własnego jest własna strona www. Na początku można zainwestować mało pieniędzy, natomiast możliwości zarabiani są nieograniczone. Małe strony które posiadają kilkanaście podstron i są w pełni zautomatyzowanie mogą zarabiać na utrzymanie całej rodziny. Wypozycjonowana na niszowe frazy strona internetowa może przynieść duże dochody jej właścicielowi. Istnieją też inne sposoby jak napisanie książki, która sprzedaje się nawet długo po jej napisaniu. Jedną z nich jest "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi", która traktuje o relacjach międzyludzkich. Na forum można również porozmawiać na temat rozwoju osobistego i motywacji. Kolejnym sposobem jest zarabianie na nieruchomościach, jednak wymaga to sporo wysiłku i czasu. Pozostają jeszcze programy programy partnerskie. Polega to na szukaniu klientów chętnych na zakup produktu, a następnie kiedy sprzedamy go to otrzymujemy określoną prowizję. W internecie jest dużo programów partnerskich do wyboru. Warto się zainteresować tematem przychodu pasywnego ze względu na to, że docelowo daje on niezależność finansową, wolny czas i mało nadzoru nad biznesem.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak otworzyć firmę »

  Czy wiesz w jaki sposób otworzyć firmę? Wiesz, co należy zrobić, krok po kroku, aby założyć działalność gospodarczą? Jeżeli poważnie myślisz o otwarciu własnej firmy to w pierwszej kolejności powinieneś dowiedzieć się, w jaki sposób zakłada się przedsiębiorstwo. Niestety nikt tego nie zrobi za Ciebie. No chyba, że kogoś do tego upoważnisz, ale bardzo rzadko się to stosuje w praktyce. Poza tym, musisz wiedzieć czy jest Urząd Skarbowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urząd Statystyczny czy wszelkie inne urzędy oraz instytucje. Wszystkie te informacje oraz o wiele więcej na temat otwierania oraz prowadzenia działalności gospodarczej można znaleźć na naszej stronie internetowej: Portal-Gospodarczy.pl. Znajdziesz wiele przydatnych i pomocnych artykułów oraz opisów wielu sytuacji i porad. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 16 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Reset2.pl - pełna księgowość »

  Firma tworzy rozwiązania dla niewielkich, średnich oraz wielkich firm. Aplikacje księgowe wyróżniają się ogromnymi możliwościami i prostą obsługą. Zespół wdrożeniowy tworzą fachowcy z wieloletnim obyciem, którzy swoją pracę wykonują błyskawicznie i sprawnie. Najważniejszymi programami jakie sprzedajemy są programy kadry i płace oraz księga przychodów. Więcej szczegółów na stronach: http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2faktury/opis-programu, http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2ksiega/opis-programu.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Franchising »

  Bardzo wielu ludzi widzi sukces w zakresie prowadzenia własnej firmy. Kwestia otworzenia przedsiębiorstwa staje się jednakże ogromnym wyzwaniem. Własny biznes - Biznes na wsi może stać się postępu zawodowego, jednak może również okazać się naszym niepowodzeniem zawodowym. Otwierając osobisty biznes wskazane jest rozpatrzyć wszystkie wady czy też zalety jak też wówczas podjąć właściwą decyzję. Młode osoby mają różnorodne przesłanki podejmując trud urealniania swojego biznesu (firmy, przedsiębiorstwa) Przeważnie są to: pragnienie posiadania większych gotówki jak też praca na siebie. Powinno się natomiast także powiedzieć o wrogości do pracy na rzecz innych, pragnienia rozwoju zawodowego, jak i bezrobociu w Polsce. Takie impulsy również sprawiają, iż młodzi przedsiębiorcy inwestują czas czy też pieniądze w rozwój indywidualnej korporacji. Teraz na swój biznes jak i jego progres mamy możliwość zdobycia środków pieniężnych z Unii Europejskiej lub od państwa polskiego (czy z UP). Tego typu pomoc pozwala rozwijać firmę oraz zafundować sobie stały dochód, który na początku zazwyczaj brak. Warto postarać się o dodatkowe pieniądze z dostępnych dotacji, bowiem przypuszczalnie może nas to wspomóc w znacznie szybszym osiągnięciu profitów. Zresztą, za sprawą założenia przedsiębiorstwa możemy stworzenia kolejnych stanowisk pracy, jest to nader opłacalne dla wszystkich jak też dla gospodarki.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty inwestycyjne »

  Kredyty inwestycyjne to forma pożyczki, która musi być przeznaczona na rozwój danego przedsiębiorstwa co w założeniu powinno przynieść korzyści instytucji pożyczającej oraz rozwijającej się firmie. Na naszym portalu bankierbroker.pl mogą Państwo zasięgnąć wiele informacji o tym typie pożyczki, zapoznać się z ofertami oraz stworzyć własną. Zapraszam serdecznie do odwiedzin.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Waluty »

  Na tej stronie znajdziesz wszystkie  najważniejsze newsy dotyczące najświeższych wydarzeń w biznesie krajowym i międzynarodowym. Najważniejsze doniesienia z giełd papierów wartościowych oraz notowania walut. Dowiedz się jak zainwestować swoje oszczędności . Jeśli masz problemy z odnalezieniem się w gąszczu podatkowych przepisów, to ten serwis jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj wszystkie potrzebne formularze, które pozwolą Ci prawidłowo rozliczyć się z Urzędem Skarbowym.  Sprawdź w jakie nieruchomości warto inwestować, a na czym dużo nie zarobisz.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozwolenia zintegrowane »

  Jest to instrument formalno-prawny, pewna forma licencji uzyskiwanej dla różnego rodzaju instalacji przemysłowych, które wprowadzają substancję lub energię powodującą zanieczyszczenie, przez prowadzących działalność przemysłową. Dyrektywa IPPC ma na celu ujednolicenie wymagań ochrony środowiska w całej Unii Europejskiej oraz ograniczenie nierówności podmiotów na rynkach po za Unią, które powstają w przypadku gdy takich standardów brakuje.
  Posiadanie takiego pozwolenia zintegrowanego jest warunkiem koniecznym do prowadzenia instalacji wymienionej w rozporządzeniu. Instalacja ta musi spełnić wymogi najlepszej dostępnej techniki, a już na pewno nie mogą przyczyniać się do przekroczenia granicznych wartości emisyjnych czyli dodatkowych standardów emisyjnych. Istnieje odstępstwo od reguły, oczywiście w wyjątkowych sytuacjach, kiedy organ właściwy może zezwolić na odstępstwo w pozwoleniu zintegrowanym w przypadku przekraczania granicznych wielkości emisyjnych, jeśli wykaże się nieproporcjonalnie wysokie koszty w stosunku do korzyści dla środowiska z tego tytułu.
  Nasza firma pomoże Ci w uzyskaniu profesjonalnej dokumentacji, skorzystaj z usług oferowanych przez nas!

  Data dodania: 19 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • agencja reklamowa poznań »

  Rezolutna reklama jest bardzo znacząca dla wydajnego rozwoju marki, który owocuje dużymi zyskami i dobrą renomą w gronie klientów. Bez należytych środków promocyjnych albowiem nasi przypuszczalni usługobiorcy mogą nie poznać naszej obowiązującej oferty, w materii jaką jest projektowanie folderów poznań lub też w ogóle nie zdawać sobie sprawy o istnieniu naszego przedsiębiorstwa. Dlatego też, zwłaszcza jeśli jesteś posiadaczem małej lub średniej firmy, powinieneś zadbać o zagwarantowanie sobie skutecznej promocji, a interesującą kampanię reklamową zorganizuje dla Ciebie banery flash Poznań! Zarówno konwencjonalne artykuły promocyjne, na przykład plakaty i katalogi, jak i kompleksowe kreowanie firmowego wizerunku ? tego wszystkiego możesz oczekiwać, inicjując współpracę z nadmienioną organizacją!

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady dla biznesu »

  Jeżeli poszukujesz portalu na którym dowiesz się wielu wnikliwych wiadomości ze świata profesji, biznesu, pieniędzy i wielu innych problemów to zapraszamy na stronę oferujemyprace.pl - Nasza witryna to portal z poradami biznesowymi, które przyrządzane są przez profesjonalistów z wielu dyscyplin gospodarki. Jeżeli prowadzisz prywatną firmę, również wiele skorzystasz przeglądając naszą witrynę gdyż prowadzimy tutaj sekcję porad dla przedsiębiorców. Jeżeli jesteś bezrobotnym to także masz szansę odgadnąć aktywne metody poszukiwania profesji oraz samodoskonalenia się zawodowego. Szukasz sposobów na bezpieczne zarabianie? Mamy również porady związane z finansami gdzie pokazujemy jak w praktyce zarobić na korzystaniu z banków. Na co dzień świeże aktualności z rynków pracy, opinie opiniodawców oraz opinie samych czytelników strony www. Wejdź i przekonaj się sam.

  Data dodania: 19 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Raportoddzialywania.pl | »

  Raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko jest zbiorem dokumentów, która ocenia wpływ planowanej inwestycji na środowisko naturalne. Celem takiego raportu jest wskazanie rozwiązań zarówno technologicznych jak i organizacyjnych i technicznych, które dadzą pewność, że standardy dotyczące jakości środowiska także poza ścisłym terenem inwestycji, zostaną utrzymane. Raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko stanowi załącznik do wniosku w sprawie wydania decyzji środowiskowej. Może być bezwzględnie wymagany przy niektórych inwestycjach, zwłaszcza takich co do których nie ma wątpliwości, że wpłyną w sposób znaczny na środowisko, wtedy bierze się pod uwagę:

  rodzaj inwestycji

  wielkość produkcji w danym zakładzie

  wszelkie parametry techniczne

  Przepisy nie precyzują kto dokładnie może sporządzić taki raport, ale na pewno dobrze, by sporządziła je osoba mająca w tej kwestii doświadczenie, gdyż jest to niezwykle ważna dokumentacja.
  Dlatego, by być pewnym, że dokumentacja jest prawidłowa zgłoś się do nas już dziś!

  Data dodania: 22 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • E-biznes »

  Biznes internetowy jest jednym z ciekawszych możliwości zarabiania. W praktyce, by rozpocząć wystarczy posiadać komputer z dostępem do Globalnej sieci. Właściwie to by było wszystko, jednakże tak nie jest w istocie. Co więcej koniecznym elementem jest wiedza. Jeśli nie wiemy jak prowadzić biznes w sieci Internet to najpewniej upadnie on w przeciągu roku. Z tego względu powinno się zdobywać informacje z zakresu ebiznesu i emarketingu. Jednym z miejsc, w którym można odnaleźć wiele wartościowej treści w tej materii jest niniejszy blog o ebiznesie.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na biznes »

  Zapraszamy wszystkich do serwisu o szeroko pojętej tematyce okołobiznesowej. Prezentujemy w tym serwisie wszelkiego rodzaju pewne pomysły na odpalenie swojego pierwszego interesu w życiu. Opisujemy co robić i jak czynić aby nasz biznessię udał i przynosił nam pieniądze. Jeśli doszedłeś do konkluzji, że harówkaw państwowej firmie nie jest interesująca dla Ciebie lub po prostu marzysz mieć własny biznes, to zapraszamy na nasz blog biznesowy. Pomysly na biznes - u nas jedynie pewne i sprawdzone pomysły na biznes. W naszej ofercie też różnego rodzaju wywiady z ludźmi biznesu. Przedstawiamy osoby, którym udało się uruchomić i utrzymać swój biznes. Swego czasu także ktoś im pomógł w otwarciu własnego interesu, teraz oni będą pomagać Tobie. Pokażą jak zrobić, żeby interes się powiół i przyniósł pieniądze, opowiedzą o swoich technikach biznesowych i kruczkach, pokażą biznesowe know how. Nasz portal posiada też przewodnik, gdzie opisujemy krok po kroczku jak uruchomić swoją działalność gospodarczą, czyli jak założyć swoją firmę od podstaw. Nie musisz się już głowić jak to zrobić, odpal nasz vortal, uruchom własny interes i rozpocznij kasować pierwsze pieniądze.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal finansowy »

  Nasz portal finansowy stworzony jest z myślą o wszystkich interesujących się gospodarką, funduszami, biznesem oraz giełdą. Znajdziecie tam tylko sprawdzone informacje oraz najaktualniejsze nowości! Zapraszamy!

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biznes, firmy, przetargi »

  Bezpłatna informacja w biznesie. Bezpłatna promocja Twojej korporacji w internetowej rzeczywistości.
  W obecnych czasach sprawne prowadzenie biznesu (firmy, przedsiębiorstwa) zależy w ogromnym stopniu od dobrej treści. Portal proxibank.pl to teraz takie miejsce, gdzie śpiesznie można znaleźć potrzebną informację . To perfekcyjne miejsce dla właścicieli firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw każdej wielkości zarówno do przedstawienia oferty swojego przedsiębiorstwa/firmy/działalności jednoosobowych, jak również do zapoznania się z ofertą dostawców  . To jeden z nielicznych portali w Polsce na którym pokazać można swoją ofertę video. Jest to również bezpłatny katalog stron internetowych.
  Nasz serwis to krajowy rejestr firm, to internetowy bank informacji gospodarczej. Wiadomości, kontakty i oferty znajdujące się na wortalu pomogą wszystkim na całkiem szybkie, sprawne i przynoszące wymierne zyski odszukanie informacji biznesowych. W serwisie można wyszukać korporacje, warsztaty, domy mieszkania, odkryć towary, usługi, przetargi i komunikaty. Prezentacja ofert, firm jest bezpłatna bez względu na ilości zawartych na stronie wiadomości . Ogłoszenia w serwisie można dodawać szybko, bez rejestracji, za darmo, wraz z podaniem wszelkich danych adresowych indywidualnej spółki. Podanie adresu WWW bezwzględnie  poprawi optymalizację SEO strony Użytkownika ze względu na wysoki PR naszego portalu. Szukasz adres firmy ?Sprawdź wszystkie możliwości, wyszukaj adres firmy, wyszukaj kontrahenta, nabywcy, potrzebne dane. Wspaniała informacja w biznesie to podstawa. Oczywiście znajdziesz ją na naszym portalu to prawdopodobnie najlepsza wyszukiwarka firm.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak radzić sobie w życiu »

  Jak radzić sobie w życiu ? Wiele współcześnie żyjących osób zadaje sobie właśnie takie pytanie. Żyjemy w dość trudnych czasach i niektórzy z nas mają poważne dylematy życiowe, nie wiemy jak radzić sobie z problemami finansowymi, jak poradzić sobie ze stresem, jak rozwiązywać problemy rodzinne. Takich różnego rodzaju problemów egzystencjalnych i duchowych jest o wiele więcej. Z kolei osoby prowadzące własną działalność również mają swoje kłopoty i utrapienia. Niekiedy są już tak zmęczeni pracą i pozbawieni nowych pomysłów, że nie wiedzą jak dalej prowadzić biznes, jak zarabiać pieniądze. Ważną kwestią współczesnego świata jest duża konkurencyjność, co prowadzi do wielu obniżek i promocji zakupów różnych towarów. Dlatego też trzeba wiedzieć, jak mądrze i tanio kupować. Jeśli chcemy sobie skutecznie radzić w życiu musimy ciągle aktualizować tysiące informacji, uczyć się i na bieżąco korygować swoje działania a ponadto być odpornymi na stres.

  Data dodania: 28 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Karta przedsiewziecia »

  Co to jest karta informacyjna przedsięwzięcia Z czym to się je Sprawdź na naszej stronie! Dowiedz się więcej o karcie informacyjnej przedsięwzięcia! Karta informacyjna przedsięwzięcia powinna zawierać wiele szczegółowych informacji, w tym wytyczne na przykład o:
  • powierzchni nieruchomości, jej dokładnym położeniu, obecności obiektów budowlanych, dotychczasowej szacie roślinnej, sposobie wykorzystania gospodarki przestrzennej. Na tym etapie podaje się także każde przekształcenie terenu, raport inwentaryzacji roślin jeśli w obrębie nieruchomości takie występują
  • szczegółach danego przedsięwzięcia, tj. o rodzaju projektu, jego skali, dokładnym usytuowaniu. W tym wypadku głównymi wytycznymi stają się zapisy zawarte w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 9.11.2010 roku traktujących o przedsięwzięciach, które mogą znacznie oddziaływać na środowisko naturalne (Dz.U.2010.213.1397). Ważne jest, aby w karcie informacyjnej przedsięwzięcia zawrzeć należy także planowaną ilość zużytych surowców, skalę produkcyjną itp. Miejsce należy oznaczyć na specjalnie przygotowanej mapie oraz dołączyć opis kierunków zagospodarowania przestrzeni
  • rodzaj zastosowanych technologii – ten punkt jest szczególnie ważny, ponieważ warunkuje fakt, czy dany projekt zaliczony zostanie do przedsięwzięć negatywnie oddziałujących na środowisko naturalne. To dlatego tak istotne jest to, żeby dokładnie opisać każdy element innowacyjnych technologii, które zamierzamy zastosować. Tutaj zazwyczaj szczegółowo określa się także wszelkie etapy produkcji, procesy powstawania i gromadzenia odpadów, emisje gazów do powietrza czy powstawanie ścieków
  • szacowanej ilości wykorzystanej wody, materiałów, energii, paliw czy surowców. Tutaj ważne są bardzo konkretne dane liczbowe, które mają przełożenie na stan rzeczy
  Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy przy kompletowaniu dokumentów i zajęcia się kartą zatrudnij naszą firmę!

  Data dodania: 20 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Portal biznesowy »

  Niejeden pracodawca zmagał się z problemem przymusu wyrzucenia zatrudnionego. Powody do takiego zachowania są różne. Zwykle zatrudniający nie ma innego wyboru jak tylko zwolnić swojego pracownika, zwykle uznanego i wprawionego.
  Niezależnie od przyczyny zaprzestania współpracy, przedsiębiorca za każdym razem musi zachować w pamięci, iż należy zachować się honorowo oraz grzecznie.
  Każdy pracodawca musi pamiętać, że istnieją pewne grupy pracowników objętych obroną, których ma zakaz zwolnić. Zwolnienia nie należy dać pani w ciąży czy na urlopie macierzyńskim, zatrudnionym których obowiązuje wiek przedemerytalny, osób będących na urlopie wychowawczym i ludzi, którzy są na urlopie bądź zwolnieniu lekarskim.
  Naturalnie w przypadku upadłości firmy czy zwolnień grupowych jest opcja zwolnienia pracowników, które należą do jednej z wyżej wymienionych grup. Przyczyny zwolnień zatrudnionych bywają odmienne. Zwykle w czasie kryzysu bywają to przyczyny natury finansowej, ponieważ bardzo często przedsiębiorstwo nie generuje tak dużych dochodów, aby móc utrzymać zatudnionego.
  Powodem może być również koniec trwania umowy o pracę i niechęć do dalszej pracy z pracownikiem, którego dotyczyła umowa. Z powodu karygodnych zachowań takich jak na przykład kradzież czy działanie na niekorzyść przedsiębiorstwa szef ma opcję zwolnienia dyscyplinarnego, o ile rzecz jasna posiada dowody na złe poczynania swojego etatowca.
  Niezależnie od przyczyny pracodawca zawsze
  za każdym razem w sposób obyty musi podziękować za pracę i w zgodzie zakończyćwspółpracę.

  Data dodania: 19 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zarabiaj przez internet »

  Odwiedź portal z bogatą wiedzą z obszaru tworzenia swojego biznesu. Poznaj już dziś porady i potrzebne informacje. Sprawdź za darmo - unikalne informacje - zobacz już dziś. Zapraszamy do obszernego bloga z wnikliwymi wiadomościami - regularne wpisy bieżących zagadnień, porównania, bezpłatna wiedza o każdym biznesie. Zobacz już dziś i zdobądź wyjątkową wiedzę o gospodarce.

  Data dodania: 07 08 2013 · szczegóły wpisu »