Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'adwokat':

1 · 2 · następna strona »
 • Adwokat Kraków »

  Z naszych usług prawnych skorzystać powinna każda osoba poszukująca wsparcia prawnego oraz porad prawnych na najwyższym poziomie. Zapewniamy takowe doradztwo z każdej dziedziny prawa. Pomoc prawna oferowana przez naszych pracowników zawsze jest fachowa i rzetelna. Sięgnij po nasze porady prawne i pozbądź się swoich problemów!

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady adwokackie »

  Porady prawne przez Internet to serwis dla wszystkich - Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców - ceniących sobie czas, pieniądze i wygodę. W dobie Internetu możesz załatwić w sposób błyskawiczny i profesjonalny wiele spraw prawnych nie wychodząc z pracy, czy z domu. Serwis KANCELARIA24 - porady prawne online - prowadzi również obsługę prawną firm, reprezentuje Klienta, prowadzi korespondencję w imieniu Klienta, sporządza porady prawne, pisma procesowe, opiniuje umowy itd. Aby zapoznać się z szczegółowym zakresem usług zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu czynnego dwadzieścia cztery godziny na dobę.

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • adwokat Poznań »

  W zakresie praktyki karnistycznej zajmuję się m.in. wypracowaniem apelacji od werdyktów, jakich to celem jest przywrócenie czujności sądów odwoławczych na konieczność odwołania zaskarżonego wyroku i nadania sprawy do ponownego rozpatrzenia z powodu pogwałcenia przepisów postępowania. Na żądanie Klienta jestem chętny podjąć się defensywy podejrzanego lub reprezentacji podejrzanego także w postępowaniu początkowym oraz alternatywnie z czasem przed sądem pierwszej instancji. Pod względem prawniczym fascynują mnie przy tym zwłaszcza sprawy kłopotliwe oraz precedensowe.Gwarantuje perfekcyjną analizę Państwa sprawy a też kompletną dyskrecję w jej
  prowadzeniu. Nie stosuję metody składania klientom przysięgi co do wyniku sprawy. Klient ciągle otrzymuje prawdomówną i rzetelną prawniczą ocenę sytuacji, w jakiej się znalazł. Jako praktyk rozumiem jak trudno jest uzyskać
  atrakcyjne dla kontrahenta rozstrzygnięcie w sprawie, w jakiej materiał dowodowy
  jest przez prokuraturę albo sąd prawidłowo zgromadzony i obrobiony.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat odszkodowania Warszawa »

  Pomoc prawna nie przydaje się jedynie wtedy, kiedy chcemy bronić swoich racji na sali sądowej. Równie często adwokat warszawa mokotów reprezentuje interesy klientów, którzy nie prowadzą żadnych sporów i konfliktów. Prawnicy mogą zająć się sporządzaniem umów, które będą dostosowane do potrzeb klienta oraz pomóc w procesie rejestracji spółek, który to rządzi się dość skomplikowanym mechanizmem działania. Dziś prawie każde, szanujące się przedsiębiorstwo pozostaje w kontakcie z zaufanym prawnikiem. Równie często zdarza się, że zatrudniają ich na etat w swojej firmie, aby zawsze móc liczyć na bezproblemowy kontakt. Prywatni Klienci także powinni znaleźć zaufanego pełnomocnika. Zapraszamy do zapoznania się z treścią strony, na której znajdziecie szereg zróżnicowanych usług zamieszczonych w ofercie.

  Data dodania: 08 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  Tymczasem stale z pomocy adwokata korzysta niespełna 19% obywateli RP. Często do kancelarii adwokackiej trafiają zbyt późno, kiedy sprawa jest zaawansowana i zakres możliwej pomocy prawnej jest już niewielki. Do podstawowych przyczyn takiego stanu rzeczy należy niska świadomość prawna, a także mit o bardzo wysokich cenach usług prawnych. Poziom i koszty obsługi prawnej skutecznie burzą ten mit, zwłaszcza w zestawieniu z korzyściami jakie daje zapewnienie sobie poczucia bezpieczeństwa prawnego. Dlatego w sytuacjach problematycznych właściwe wydaje się powierzenie prowadzenia spraw profesjonalnym prawnikom lub uzyskanie koniecznej wiedzy choćby korzystając z porad prawnych. Adwokat świadczy pełen zakres usług prawnych, w tym także reprezentuje klientów w sądach.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wezwanie do zapłaty - Online-Kancelaria.pl »

  Strona poświęcona tematyce wezwania do zapłaty faktury. W naszym serwisie znajdziesz bezpłatne wzór wezwania do zapłaty faktury.

  Na stronie pobierzesz za nieodpłatnie wzory wezwań do zapłaty. Dowiesz się jak dochodzić swojej należności przed sądem. Zrealizujesz prawidłowo i profesjonalnie przedsądowo wezwanie do zapłaty. Wezwanie do zapłaty to najprostsza forma skutecznego dochodzenia należności. Odzyskaj swoje pieniądze. W portalu znajdziesz także ciekawe artykuły. Znajdziesz przydatne informacje jak: napisać wezwanie do zapłaty, poprawnie nadać wezwanie do zapłat faktury, skapitalizować odsetki. Poznasz najpopularniejsze błędy popełniane przez wierzycieli, ale przede wszystkim znajdziesz skuteczne i merytoryczne wzory pism, przydatne do odzyskania długu. U

  Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z Wrocławia. Reprezentujemy klientów na terenie całego kraju. Od naszej Kancelarii uzyskają Państwo pomoc w sprawie: niewypłaconego wynagrodzenia, niezapłaconej faktury, odprawy, braku płatności z weksla, nierzetelnie wykonanej usługi, bezumownego korzystania z nieruchomości, różnego typu odszkodowań, ubezpieczeń, niezrealizowanej umowy, niezapłaconego czynszu, nierozliczonego zachowku. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na szybkie i sprawne odzyskanie należności. Każdemu Klientowi zapewniamy indywidualne podejście i wnikliwą analizę problemu.

  Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą windykacyjno-odszkodowawcza która oferuje szeroką gamę usług mających na celu dochodzenie należności. Zlecenia realizowane są dynamicznie i skutecznie. Wpływają na to duże umiejętności organizacyjne oraz dobre przygotowanie merytoryczne pracowników. Jesteśmy zawsze rzetelni w stosunku do naszych Klientów. Gwarantujemy profesjonalne usługi oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Olsztyn »

  Prawnik Olsztyn.Jeśli złamiesz sobie nogę, lub zaleje Cię sąsiad, zgłoś się po odszkodowanie. Odszkodowania zadbają o Twój komfort i wynagrodzą Ci każdą stratę. Nie martw się o nic, sprawy papierkowe zostaną załatwioneprzez spółkę Laskowski i Partnerzy zajmującą się odszkodowaniami w Olsztynie. Odszkodowania gwarantują Wszystkim wygodę bo od dzisiaj nie będziesz się musiał o nic przejmować. Odszkodowania w są rzetelną branżą, możesz posiadać więc gwarancję, że nie naciągnął Cię, a dosłownie inaczej, pomogą Wszystkim wyjść z opresji. Nie czekaj dłużej, zadzwoń już obecnie ? Prawnik Olsztyn ? Czekamy! Na naszej witrynie liplegal.pl znajdziesz przydatne informacje.Adwokat Olsztyn

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat - Wodzisław Śląski - Patryk Riedel »

  Podjęcie decyzji o rozwodzie to bardzo trudny i dramatyczny moment w życiu każdego człowieka, będącego w związku małżeńskim. Niesie zarówno skutki dla samych małżonków jak i dla wspólnych małoletnich dzieci stron. Jeżeli już zdecydujemy się na rozwód należy ustalić w jakim trybie to nastąpi, czy chcemy rozwodu bez orzekania o winie, czyli za porozumieniem stron; bądź czy wnosimy o rozwód z winy drugiego małżonka. Kancelaria Adwokacja Patryka Riedel'a specjalizuje się głównie w prowadzeniu spraw rozwodowych. Zajmuje się wszechstronnym rozwiązywaniem spraw związanych z szeroko pojętym prawem rodzinnym oraz karnym. Zakres działania kancelarii to głównie Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski, Katowice oraz okolice. Kancelaria Adwokacka mieści się przy ul. Podhalańskiej 31 w Jastrzębiu-Zdroju, naprzeciwko Galerii Podhalańskiej - Marketu Carrefour, w tym samym budynku znajdują się materiały budowlane i hurtownia elektryczna.

  Data dodania: 10 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka w Krakowie »

  Poszukując kancelarii prawnej warto skorzystać z naszej propozycji, która jest godna polecenia. Dlaczego? Albowiem sprawny adwokat to kanwa pożądanego zakończenia, z punktu widzenia naszych interesów, sprawy. A nieraz nawet człowiek nie zdaje sobie sprawy, jak mnóstwo w życiu jest spraw np. rozwód, wypadek, sprawy spadkowe bądź majątkowe itp., które będą wiązać się koniecznością poproszenia o pomoc adwokata. Nasze usługi obejmują konsultacje prawne, pisanie pozwów, jak także reprezentowanie interesanta w sądzie, jeśli wyrazi on taką wolę albo tego wymagają warunki. Można znaleźć nas po wielu popularnych frazach typu prawnik kraków oraz analogicznych. Warto skorzystać z naszej oferty i być pewnym, że sprawy zostaną uregulowane skutecznie, a nasz klient będzie mógł spać spokojnie. Po prostu dobrze jest mieć adwokata, który zajmie się takimi sprawami.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Zorientowana na obsługę klienta indywidualnego jak również firm i instytucji kancelaria prawnicza we Wrocławiu. Oferująca dokładną analizę zgromadzonych materiałów w sprawie i indywidualnej sytuacji klienta w świetle aktualnych przepisów prawa. Prawnik zapewnia kompleksowe wsparcie merytoryczne w zakresie formalności, dokumentów i aktów prawnych oraz wysoką specjalizację w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie gospodarczym oraz prawie karnym. Niezwłoczność działania, dbałość o precyzję i poprawność udzielonych porad, elastyczność, efektywność i osobiste zaangażowanie rozpatrywanej sprawie. Kompleksowa obsługa prawna w zakresie redagowania dokumentów i zawierania umów oraz profesjonalna reprezentacja sądowa i administracyjna.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy prawnik Warszawa »

  Świadczymy usługi w innych językach takich jak angielski czy niemiecki, naszymi klientami są osoby prywatne oraz interesanci korporacyjni i spółki tak więc nie jest dla nas problemem status klienta.Wesprzemy Cię w prawie energrtycznym, gospodarczym, w ustawie stanów prawnych nieruchomości, w pozyskaniu koncesji na produkowanie energii i w trakcie konfliktów kolegialnych.

  Data dodania: 18 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Przy różnych życiowych problemach wyjątkowo często zdarza się nam korzystać z porady adwokata. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się na publikacjami naszych adwokatów, którzy niejednokrotnie udzielają się i wypowiadają na łamach prasy. Wybór odpowiedniego adwokata to zawsze trudna sprawa dlatego warto bliżej się zapoznać. W dzisiejszym chaotycznym świecie, zgłoszenie się do radcy prawnego jest bardzo dobrym posunięciem, ponieważ taka profesjonalna osoba może idealnie poprowadzić naszą sprawą jak również może dostarczyć nam ewidentnie skutecznych rad prawnych. Nasza kancelaria prawnicza pomaga każdemu, kto chce takiej pomocy prawnej. Wykonujemy również prawną obsługę przedsiębiorstw, w bardzo profesjonalny sposób prowadzimy wszystkie sprawy. Mamy wieloletnie doświadczenie, co pozwala nam prowadzić zadania na wysokim poziomie i z dobrym skutkiem.

  Data dodania: 03 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • adwokat jaworzno »

  Poszukujesz porady prawnej? Dzięki prezentowanej stronie online masz możliwość skorzystania ze wsparcia kancelarii prawnej, w jakiej masz okazję pozyskać porady prawne online. Radca prawny Oświęcim pomoże nam w większości sprawach prawnych, które to samodzielnie nie potrafimy rozwiązać. Adwokat jaworzno bez wątpienia wie jak pomóc wam w rozstrzyganiu sporów sadowych, czy też w sprawach rozwodowych. Radca prawny Olkusz ma okazję wam zagwarantować pomoc prawną dla twojej firmy, jeżeli szukamy pomocy w trakcie spisywania lub także sprawdzenia naszych umów z kontrahentami. Jeśli jesteś zainteresowany pomocą tego typu kancelarii masz już możliwość nawiązania z nią kontaktu za pomocą strony.

  Data dodania: 22 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwoka Tychy »

  Wyszukujesz na Śląsku odpowiedniej kancelarii adwokackiej, jaka specjalizuje się w prawie cywilnym, skarbowym, administracyjnym albo karnym? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie bogatej oferty, jaka została stworzona przez podmiot, do którego należy poniższa strona internetowa. Dlaczego powinieneś się zdecydować oczywiście na usługi tej kancelarii? Powodów jest dużo, jednakże to, co najważniejsze, to bezspornie bogate doświadczenie, szeroka wiedza jak również liczne sukcesy na koncie. Jeżeli chcesz dołączyć do licznego grona zaspokojonych Klientów kancelarii, już dzisiaj zdecyduj się na bezpośredni kontakt. Wyszukujesz na Śląsku właściwej kancelarii adwokackiej, która specjalizuje się w prawie cywilnym, skarbowym, administracyjnym albo karnym? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie bogatej propozycji, która została stworzona przez podmiot, do jakiego należy poniższa strona internetowa. Czemu powinieneś się zdecydować naturalnie na usługi tej kancelarii? Powodów jest dużo, jednak to, co najistotniejsze, to bezsprzecznie bogate doświadczenie, szeroka wiedza oraz liczne sukcesy na koncie. Jeśli chcesz dołączyć do licznego grona zadowolonych Klientów kancelarii, aktualnie dzisiaj zdecyduj się na bezpośredni kontakt. Szukasz na Śląsku odpowiedniej kancelarii adwokackiej, jaka specjalizuje się w prawie cywilnym, skarbowym, administracyjnym czy też karnym? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie obfitej propozycji, jaka została stworzona przez podmiot, do którego należy poniższa witryna internetowa. Czemu powinieneś się zdecydować właśnie na usługi tej kancelarii? Powodów jest wiele, jednak to, co najważniejsze, to bezspornie bogate doświadczenie, szeroka wiedza jak również liczne sukcesy na koncie. Jeśli chcesz dołączyć do licznego grona zaspokojonych Klientów kancelarii, aktualnie dzisiaj zdecyduj się na bezpośredni kontakt.

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Lublin sprawy spadkowe »

  Adwokat Marcin Gałązka zaprasza wszystkich do swojej kancelarii w Lublinie, gdzie możecie liczyć na fachową pomoc. Serdecznie zapraszam firmy a dodatkowo instytucje, jak również klientów indywidualnych, którzy potrzebują fachowego wsparcia prawnego. Mogą liczyć Państwo na to, że każdego traktuję w sposób indywidualny i angażuję się w powierzone mi sprawy. Na mojej stronie http://kancelaria-galazka. pl mogą Państwo zaznajomić się z moją osobą. W mojej kancelarii zajmuje się zagadnieniami które związane są z: prawem cywilnym, rodzinnym, spadkowym, wekslowym. Z ogromną przyjemnością pomogę Państwu odzyskać pieniążki, które należą Wam się z tytuły odszkodowania. Absolutnie nie ma dla mnie nawet najmniejszych tajemnic prawo budowlane lub także prawo sportowe. Prawo gospodarcze oraz prawo spółek handlowych - bardzo dobrze znam się na tym, a więc serdecznie zapraszam do siebie wszystkie osoby potrzebujące pomocy

  Data dodania: 12 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • prawnik Łódź »

  Chcesz skorzystać z porady najlepszego adwokata? Kancelaria Adwokacka Libero mieszcząca się w Łodzi służy swoim klientom radą i pomocą. Głównym celem naszej kancelarii, która prowadzona jest przez prawnika Krzysztofa Żelechowskiego, jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie ze szczególną dbałością o interesy klienta. Zajmujemy się reprezentowaniem naszych klientów przed sądami, organami administracyjnymi i organami ścigania. Dzięki zrozumieniu oczekiwań naszych klientów, uczestniczymy też w negocjacjach. Nasza kancelaria współdziała z notariuszem, rzecznikiem patentowym i doradcą podatkowym. Pozwala to świadczyć kompleksową obsługę prawną naszym zleceniodawcom. Dużą naszą zaletą jest to, że jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całej Polski. Udzielamy porad prawnych też drogą elektroniczną po uprzedniej wpłacie niskiej kwoty. Kancelaria adwokacka świadczy szeroki wachlarz usług dotyczący klientów indywidualnych, odszkodowań, obsługi firm oraz spraw karnych. Do zakresu spraw dla klientów indywidualnych zalicza się: sprawy rodzinne, cywilne, prawo pracy i prawo administracyjne. Nie jest to jednak katalog zamknięty, gdyż jak wiadomo życie pisze różne scenariusze. Prawnik posiada również duże doświadczenie w zakresie spraw odszkodowawczych, dlatego też doskonale potrafi reprezentować swoich klientów w sprawach za zadośćuczynienie za poniesioną krzywdę, odszkodowania czy też rentę. Nasz adwokat specjalizuje się również w prawie spółek handlowych, natomiast sprawami gospodarczymi zajmuje się od bardzo dawna. W zakres spraw wchodzą: sprawy nakazowe, upominawcze oraz w przedmiocie postępowania upadłościowego i naprawczego. Kancelaria adwokacka występuje też w obronie praw swoich klientów w postępowaniu przygotowawczym i w postępowaniu karnym sądowym; oskarżyciela prywatnego, powoda cywilnego i oskarżyciela posiłkowego, a także w postępowaniu karno-skarbowym. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a my gwarantujemy zadowolenie naszego klienta!

  Data dodania: 23 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Olsztyn »

  Warto zajrzeć i doradzić się nas w różnych problemach, nieustanne kształcenie i rosnąca wiedza pomagają nam dobrze świadczyć własne usługi. Rola Radcy Prawnego jednak w wielu wypadkach sprowadza się do zapobieganiu wykroczeniom, przeciwdziałaniu łamaniu prawa, gdyż to w tej chwili kilka nieświadomych, niezaznajomionych z prawem ludzi, łamie to prawo - pomimo braku złych preferencje.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Toruń »

  Prawnik, na którego możesz liczyć w każdej sprawie. Jestem prawnikiem, który respektuje czas i finanse swoich Kontrahentów. Specjalizuję się w prawie rodzinnym, w szczególności w rozwodach. Dbam o subtelność, błyskawiczność w rozstrzyganiu konfliktów i wygodę moich Klientów. Oferuję fachowe doradztwo prawne, reprezentację sądową, jak i mediacje po za sądowe.
  Jestem prawnikiem z długoletnim doświadczeniem w prezentowaniu Klientów przed rożnymi instytucjami prawnymi. Specjalizuję się w realizacji spraw rozwodowych. Na codzień mam do czynienia z wieloma przeszkodami, z jakimi skorelowana jest ta bardzo niewygodna okoliczność życiowa. Zawsze staram się pogodzić rozwodzących się małżonków, dbając o ich wzajemne potomstwo, jak i majątek. Jeżeli potrzebujesz adwokata rozwodowego, zapewniam Cię, wybór mojej kancelarii to doskonały wybór.
  W zarejestrowanej kilka lat temu kancelarii adwokackiej zatrudniłem najznakomitszych specjalistów w płaszczyźnie prawa pracy, rodzinnego, a także karnego. Obsługujemy kilku Partnerów miesięcznie. W większości realizowane przez nas sprawy kończą się sukcesem. Jesteśmy zatem kompleksową i kompetentną kancelarią adwokacką która jest w stanie poradzić sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Dołącz do grona kilkuset usatysfakcjonowanych Klientów. Skorzystaj z doradztwa prawnego lub wynajmij nas jako swoich zastępców procesowych. Nie zawiedziesz się na naszej wiedzy i naszych praktycznych metodach pracy.

  Data dodania: 03 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Hoffmann »

  Ukształtowana przez doświadczonego mecenasa Piotra Hofmanna kancelaria jurydyczna z Warszawy zachęca wszystkie firmy do przydatnej kooperacji z nami. Nasza sprawdzona prawnicza kancelaria obsługuje wszelakich klientów pojedynczych podobnie jak wszelkie przedsiębiorstwa. Biuro adwokatów ?Hofman i Wspólnicy? posiada u siebie tylko i wyłącznie wielce doświadczonych i pomysłowych mecenasów, którzy bardzo chętnie dopomogą Państwu w każdej sprawie prawniczej. Zatrudnieni u nas adwokaci obrotnie udzielają rad zarządcom a także zatrudniającym ich firmom, w rozprawach sądowych, zarówno karnych oraz cywilnych. Gremium adwokackie stołecznego biura prawnego Hoffmann i Wspólnicy złożone jest z prawników, którzy to okazują wielką ciekawość prawniczą i ciągle podchodzą z wielkim animuszem do pełnionej roboty.

  Data dodania: 12 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Łódź »

  W Łodzi znajduje się kancelaria prawna, którą od 2007 roku prowadzi Anna Janicka.
  Specjalizując się w sprawach o odszkodowania za błędy lekarskie, Pani adwokat zarządza nią z ciągłymi sukcesami.
  Zajmuje się ona również sprawami rodzinnymi, cywilnymi, karnymi, spadkowymi i opiekuńczymi.
  Kancelaria adwokacka zwraca swoje usługi ku osobom prywatnych, firmom czy też różnym instytucjom.
  Zgłaszający się klient traktowany jest z troskliwym podejściem, starannością i celem doprowadzenia sprawy do szczęśliwego końca.
  Prawnik Janicka reprezentuje poszkodowanych ludzi przed organami państwowymi, urzędami i sądami a także prowadzi mediacje i negocjacje.
  Pani adwokat ma duże doświadczenie zawodowe i mocną pozycję w środowisku adwokackim więc celnie doradzi możliwe rozwiązania i prawidłowe metody postępowania w sprawach o alimenty czy rozwody.
  Kancelaria odszkodowawcza Anny Janickiej znajduje się na ul. Piotrkowskiej, w mieście Łódź.
  Doradztwo z Łodzi dba o szczegóły prawne i proponuje niskie ceny za świadczone usługi.
  Oferta i cennik na witrynie www kancelarii.

  Data dodania: 03 06 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »